Autor Téma: The Lord of the Rings - Return of the King  (Přečteno 28733 krát)

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
The Lord of the Rings - Return of the King
« Odpověď #90 kdy: Únor 26, 2004, 18:40:24 odpoledne »
2OBR: 20% je opravdu hodně odvážný. TC LOTRa je opravdu velmi dobra kvalita, ale přece jen ty barvy nejsou úplně OK. A ne každý TC je tak kvalitní jako LOTR3.

2Bahamut: Nemyslím, že je šťastné používat stejnou dobu zobrazení pro všechny titulky bez ohledu na délku dialogu.  :?  Vypadá to dost blbě. Když už si ty titles předělával mohl si obětovat tu hodinku, dvě navíc a načasovat to pořádně. Jinak dík za pěkný překlad.  :)

Cesketitulky.com

« Odpověď #90 kdy: Únor 26, 2004, 18:40:24 odpoledne »

Nazghul

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=472
« Odpověď #91 kdy: Únor 26, 2004, 20:30:50 odpoledne »
Citace: "xFucker"
2OBR: 20% je opravdu hodně odvážný. TC LOTRa je opravdu velmi dobra kvalita, ale přece jen ty barvy nejsou úplně OK. A ne každý TC je tak kvalitní jako LOTR3.

2Bahamut: Nemyslím, že je šťastné používat stejnou dobu zobrazení pro všechny titulky bez ohledu na délku dialogu.  :?  Vypadá to dost blbě. Když už si ty titles předělával mohl si obětovat tu hodinku, dvě navíc a načasovat to pořádně. Jinak dík za pěkný překlad.  :)

Mas recht, to casovani me tam chvilema silene vytaci  :?

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #92 kdy: Únor 26, 2004, 22:53:59 odpoledne »
no na jednu stranu vas chapu, ale na druhou stranu se priklanim k tomu, co jsem udelal - mam radsi kdyz jsou titulky zobrazene dele a clovek si je staci precist, nez kdyz zmizi hned jak nekdo domluvi. Nestiham to cist proste :). Tak jsem pouzil myslim 8 sec na kazdy radek.

Nazghul

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #93 kdy: Únor 26, 2004, 23:11:58 odpoledne »
Citace: "Bahamut_Lord"
no na jednu stranu vas chapu, ale na druhou stranu se priklanim k tomu, co jsem udelal - mam radsi kdyz jsou titulky zobrazene dele a clovek si je staci precist, nez kdyz zmizi hned jak nekdo domluvi. Nestiham to cist proste :). Tak jsem pouzil myslim 8 sec na kazdy radek.

Sorry, ale tohle neni ten pripad, ze by se to nedalo stihat cist. Nekdy to proste bije do oci a rikas si "Tak zmizte prece" a ono porad nic  :D
Ale wubec to casovani misty moc dobre nesedi. Mozna jsem v tomhle trochu puntickar, ale proste u me to musi sedet primo do huby. :roll:

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #94 kdy: Únor 27, 2004, 00:00:14 dopoledne »
No s tim ze lotr neni nejak ukecany film a ze by se asi stihal cist mas asi pravdu. Ze obcas nesedi, tak to si myslim ze nesedi mozna jen trosicku, snazil jsem se at se vice mene vse strefi, max tak o pul vteriny...

no a kdyz se vam to casovani nelibi, udelejte si svoje :).. Jak rikam, jsem nauceny ze je lepsi mit vse delsi nez kratsi  :lol: .

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #95 kdy: Únor 27, 2004, 02:56:36 dopoledne »
Když se title objeví o půl vteřiny později nevadí, ale když tam visí jedno slovo 8 vteřin tak to je humus.  :?  Podobně to bylo u titles na House of Dead, u tak debilního filmu jsem to zkousnul, ale tady je to škoda. Takže přes víkend si snad najdu čas a přačasuju to, ale nic neslibuju.

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #96 kdy: Únor 27, 2004, 04:08:39 dopoledne »
No ale house of dead jsem necasoval ja! Tam uz to tak bylo. A zase takova blbost to nebyla, ja se bavil :)

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #97 kdy: Únor 27, 2004, 04:43:08 dopoledne »
Tak mi neda, abych se do teto diskuze take nezapojil. Vim, ze xfucker, OBR a ostatni maji pravdu ze u tak super filmu jako je LOTR - ROTK naroky na kvalitu a presnost dost stoupaji.
 Jestli muzu radit, tak na casovani titulku mam rekl bych dost fajn metodu.
A to: Jelikoz vim, ze clovek ma urcite zpozdene reakce, tak vsechny dialogy co zachytim, kdy zacinaji mluvit posouvam zasadne o 10 framu zpet. A jak pisete spravne, kvuli tomu aby titulky byly citelne, tak jsem si zjistil ze bohate staci na konci radku opet 10 framu pridat. Mno a mezi radkama kdyz se moc mluvi v jednom momente pokazde vynechavam 3 framy at se deje co se deje. A kdyz nastane situace kdy se pri ubrani 10 framu z druheho radku titulku prekryvam s predchozim radkem, tak zkratka uberu v tom predchozim radku na konci.
  Jinak 8s na radek je prilis moc moc nehlede na to, ze je totalni hloupost mit zobrazeny vsechny radky stejne dlouho bez ohledu na delku textu.
To asi je tak vsechno, co k tomu muzu napsat.

Nazghul

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #98 kdy: Únor 27, 2004, 13:00:41 odpoledne »
Jinak kdyz jsme u toho casovani, tak mi neda si trosku zastezovat. Nekdy se az uplne divim, jake maji casovani napr. eng titule na mnoho DVD, zejmena k evropskym filmum. To je nekdy uplnej des!  :x

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #99 kdy: Únor 28, 2004, 15:12:10 odpoledne »
Citace: "Icee"
Tak mi neda, abych se do teto diskuze take nezapojil. Vim, ze xfucker, OBR a ostatni maji pravdu ze u tak super filmu jako je LOTR - ROTK naroky na kvalitu a presnost dost stoupaji.
 Jestli muzu radit, tak na casovani titulku mam rekl bych dost fajn metodu.
A to: Jelikoz vim, ze clovek ma urcite zpozdene reakce, tak vsechny dialogy co zachytim, kdy zacinaji mluvit posouvam zasadne o 10 framu zpet. A jak pisete spravne, kvuli tomu aby titulky byly citelne, tak jsem si zjistil ze bohate staci na konci radku opet 10 framu pridat. Mno a mezi radkama kdyz se moc mluvi v jednom momente pokazde vynechavam 3 framy at se deje co se deje. A kdyz nastane situace kdy se pri ubrani 10 framu z druheho radku titulku prekryvam s predchozim radkem, tak zkratka uberu v tom predchozim radku na konci.
  Jinak 8s na radek je prilis moc moc nehlede na to, ze je totalni hloupost mit zobrazeny vsechny radky stejne dlouho bez ohledu na delku textu.
To asi je tak vsechno, co k tomu muzu napsat.

Asi mas rychlejsi reakce, nez ja  :D . Ja ubiram na zacatku titulku vzdycky 13 framu  :D  :D

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #100 kdy: Březen 04, 2004, 03:01:00 dopoledne »
Jen pro info - DVDRiP už je out  :)
The.Lord.Of.The.Rings.The.Return.Of.The.King.DVDRiP.XViD-BRUTUS
http://www.nforce.nl/nfos/clear_png.php?id=59273
CZ titles už jsou v databazi. A maj i normální časování (né ta hrůza od bahamuta). A na DiAMOND jsou tam taky.  :)