Autor Téma: Boat Trip  (Přečteno 2073 krát)

Chiefak

• Filmový Nadšenec
  • **
Boat Trip
« kdy: Červenec 20, 2003, 10:31:09 dopoledne »
Videl jsem kdysi davno Klub sracu... Kdyz jsem se koukal na tento "film", hned po 10 min jsem si na ty "srace" vzpomnel. Ze vubec nekdo muze natocit takovy snimek. Herecke vykony priserne a ze to ma byt komedie, tak jsem se vubec nezasmal. Meli by zakazat tocit takove malodila. A  mimochodem jsem zvedavy, jestli za mnou prijde jednou moje sestra, a rekne mi, ze v jeji oblibene mexicke telenovele hraje ten chlapik, co hraval v 007. :wink:
A Pavle, co si delal ty titulky k filmu - si borec, vydrzet u toho :))
Wau kwau shawuji

Cesketitulky.com

Boat Trip
« kdy: Červenec 20, 2003, 10:31:09 dopoledne »

naddy

• Divák Telenovel
  • *
Boat Trip
« Odpověď #1 kdy: Srpen 09, 2003, 13:31:23 odpoledne »
No parkrat sem se zasmala, ale ze by to byla zase az takova bomba jak je to skoro vsude prezentovano, tak to se mi zase nezda :roll:

Chiefak

• Filmový Nadšenec
  • **
Boat Trip
« Odpověď #2 kdy: Srpen 09, 2003, 14:17:27 odpoledne »
Tak to ti gratuluji...ja jsem nenasel zadny okamzik, kdy bych se mohl zasmat...
Pred rokem jsem myslel, ze to bude pokracovani Road Tripu (jedna z mych nejoblibenejsich komedii), kdyz jsem zjistil, ze to tak neni, byl jsem trochu zklaman...ale potom co jsem to zkoukl, tak davam do skatulky s Klubem sracu :)
Wau kwau shawuji

Chiefak

• Filmový Nadšenec
  • **
Boat Trip
« Odpověď #3 kdy: Srpen 09, 2003, 15:03:59 odpoledne »
Tak mi prosim te posli ty tri sceny, kdy ses zasmal, moc by me to zajimalo :))

Apropo - Klub sracu - znam lidi, co na to koukaj kazdej tyden dvakrat :) a kdyz to vidi jenom jednou za ten tyden, tak jsou uplne nesvoji (trochu jsem to prehnal, ale trosku na tom pravdy je)...a ja to nechapu... :)
Wau kwau shawuji