Autor Téma: Titulky na nejaké starší horory...  (Přečteno 51823 krát)

Electric_Rabbit

• Kinofil
Titulky na nejaké starší horory...
« kdy: Září 22, 2003, 20:09:55 odpoledne »
Sem velky fanousek hororoveho zanru... a proto zhanim v posledni dobe krome novych hororu i nektere ty starsi, ale bohuzel se na tyhle horory moc casto titulky nenajdou a v anglictine moc dobrej nejsem...  :(

takze k veci... nechysta se negdo prekladat nebo nevi negdo o prekladu titulků na horory jako Candyman 1,2,3 ; vsechny díly Night of the Living Dead; Pet Sematary 2

btw. uvitam i gdyz mi negdo napise doporuceni na nektery jiny starsi a dobry horory na ktery uz treba i titulky jsou a ja je nahodou jeste nevvlastnim...
Oh yes, there will be blood...  :twisted:
When there\'s no more room in hell, the dead will walk the earth.
The dead shall inherit the earth.

Cesketitulky.com

« kdy: Září 22, 2003, 20:09:55 odpoledne »

mulphia

• Příznivec ČT1
  • **
    • http://mulphia.herda.cz/
oldies
« Odpověď #1 kdy: Září 22, 2003, 20:28:08 odpoledne »
CANDYMAN 1 je na eXtra titles, taktez PET SEMATARY (1 i 2)

ja zas shanim SCANNERS 1 a 2 .. klidne v ENG .. prelozil bych
_________/ [off]icial mpHa|| ||| ||  || | ||| |||
http://mulphia.herda.cz/
_________/ [baud]elaire web || ||| ||  || | ||| |||
http://mulphia.herda.cz/baudelaire/

Electric_Rabbit

• Kinofil
« Odpověď #2 kdy: Září 22, 2003, 20:34:44 odpoledne »
jo, vlastne ze je tam na candymana 1 to fim, pet sematary 2 sem tam nejak prehlidl...

Scanners titulky bohuzel zadny nemam, ani to neznam...

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #3 kdy: Září 22, 2003, 21:04:08 odpoledne »
Ty titulky na Candyman 1 na eXtratitles maj pomerne hodne chyb. S Iceem delame na hodne filmech na motivy Barkera. Tedy i Candyman 1, 2 a 3. Ale chvili to bude trvat. Candyman 1 bude hotovej uz velmi brzy.

Electric_Rabbit

• Kinofil
« Odpověď #4 kdy: Září 23, 2003, 11:06:23 dopoledne »
To je dobre, Barkerker a jeste potom King sou nejlepsi... tak at sou titulky na co nejvic jejich filmů...  :twisted:

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #5 kdy: Září 23, 2003, 12:00:53 odpoledne »
Tak titulky k Candymanovi jsem prave uploadnul.
ad Steven King: na toho se zatim urcite nechystame

OBR

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #6 kdy: Září 23, 2003, 12:05:29 odpoledne »
Citace: "Electric_Rabbit"
To je dobre, Barkerker a jeste potom King sou nejlepsi... tak at sou titulky na co nejvic jejich filmů...  :twisted:

Ach jo,Barkerovi dila jsou vseobecne celkem solidni,az na nekolik vyjimek(Nelidske podminky,Cabal je taky slatanina[film Night Breed uplna saskarna],),hlavne Knihy Krve,Srdce Pekla apod.

Kingovy knihy je skoro vsechno psychoticky brak.Hlavne ty co psal v pominuti smyslu chlastem a travou.Snad jedinymi vyjimkami jsou:

Shinning,Pet Sematary(dementne infantilni),Rose Red(impozantni dilo,urcite nejlepsi),Carrie.

Jinak neni o co stat.(Dreamcatcher).
KING OF HORRORS

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
« Odpověď #7 kdy: Září 23, 2003, 14:13:08 odpoledne »
OBR: Dovolim si nesouhlasit. Zboznuju Kinga a mam snad vsechno co vyslo v cestine. Uznavam ze filmy podle Kinga byvaji strasny, ale jsou i vyjimky, The Stand, Dead Zone, Carrie, Misery atd. A co se tyka knih, jeste jsem necetl od Kinga spatnou knihu, ale samozrejme je to vec nazoru. Kazdymu se libi neco jinyho a je to dobre. Jinak, za nej knihy od Kinga povazuju Running Man, The Stand, Desperation (toci se serie), Insomnia a hafo dalsich :lol:
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

mulphia

• Příznivec ČT1
  • **
    • http://mulphia.herda.cz/
:))
« Odpověď #8 kdy: Září 23, 2003, 17:42:01 odpoledne »
chlapi je tady HORROR mistost .. vo tomhle se muzem bavit tam ne? pak tady bude 30 mistosti ...

ja nevim me osobne prijde i hodne povedeny televizni IT .. splnuje to presne tu predstavu jakou jsem mel kdyz sem to cetl .. az na final priseru samo :))
_________/ [off]icial mpHa|| ||| ||  || | ||| |||
http://mulphia.herda.cz/
_________/ [baud]elaire web || ||| ||  || | ||| |||
http://mulphia.herda.cz/baudelaire/

Electric_Rabbit

• Kinofil
« Odpověď #9 kdy: Září 23, 2003, 20:07:32 odpoledne »
jo... IT se mi taky tenkrat libilo a chystam se ho v nejblizsi dobe stahnout...

BTW. vim ze nektery ty filmy sou kraviny a nepovedeny, ale vzhledem k tomu ze miluju horory tak se na to treba aspon jednou podivam i gdyz to pak treba zalozim...

Seifer Almasy: k tomu Running Man... knizku sem sice necetl ale film byl strasnej..., ja vlastne od neho necetl nic, ale filmy se me na jeho motivy dost libijou a doufam ze i casem prectu nejakou tu knizni predlohu...  :) [/u]

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #10 kdy: Září 23, 2003, 20:23:53 odpoledne »
Film Running Man je náhodou pohoda  :twisted:

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #11 kdy: Září 24, 2003, 01:34:36 dopoledne »
Citace: "OBR"
Citace: "Electric_Rabbit"

Ach jo,Barkerovi dila jsou vseobecne celkem solidni,az na nekolik vyjimek(Nelidske podminky,Cabal je taky slatanina[film Night Breed uplna saskarna],),hlavne Knihy Krve,Srdce Pekla apod.

Kingovy knihy je skoro vsechno psychoticky brak.Hlavne ty co psal v pominuti smyslu chlastem a travou.Snad jedinymi vyjimkami jsou:

Shinning,Pet Sematary(dementne infantilni),Rose Red(impozantni dilo,urcite nejlepsi),Carrie.

Jinak neni o co stat.(Dreamcatcher).

Tak s tim ze Nightbreed je saskarna, teda vubec nesouhlasim! Opravoval jsem spolu s mR_nEo titulky k tomuto filmu a jako saskarna mi to ani vzdalene neprislo. Je fakt, ze to je podivny film, ale pokud sledujes pozorne tak dava smysl (coz saskarny vetsinou ne). Uprimne receno ja jsem si ty vyhnance ukryvajici se v podzemi after all oblibil. Ten film dava smysl. naopak co muzu napsat ze je saskarna, to je House of 1000 Corpses. Tomu rikam slatanina na n-tou. Ale p. Barker pise skvele. Kniha krve i dalsi knihy jsou vynikajici. Mimochodem vsimnul jsem si, ze pletes jedno s druhym (knihu s filmem). Nightbreed je dle knizniho nametu casti CABAL. Stejne jako Hellraiser vychazi z Book of blood.
 Dale Candyman zatim dle prvniho dilu, co jsem videl nevypada take nejhur. Vsechny Barkerovy filmy maji nadech trosku tajemna z Hellraiseru (mn.c.).  Takze tot muj nazor pouze.
 Veskere filmy od Clive Barkera hodlame upravit ci prelozit. Jak uz psal mR_nEo.
 Takze zaroven nesouhlasim s nazorem, ze neni o co stat. Naopak, pro fanousky horroru, zase pohled trochu odjinud.

Electric_Rabbit

• Kinofil
« Odpověď #12 kdy: Září 24, 2003, 13:56:36 odpoledne »
xFucker: s tim bohuzel souhlasit nemuzu... ale nastesti je to snad jedinej film na motivy Kinga co se mi nelibil...

Icee: jj... nightbreed neni opravdu zas az tak spatnej, taky se mi to celkem libilo... Baskerovi filmy se mi proste libijou, i gdyz sem jich moc nevidel...

btw. nechystate se negdo na preklad 1-7. dilu halloweenu, nedavno sem je ojveil na netu ale CZ titulky bohuzel ne...  :(

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
« Odpověď #13 kdy: Září 24, 2003, 14:06:06 odpoledne »
Electric_Rabit: JJ, film Running Man je silena hruza, ale kniha je upne super. Jak se tak stava, uplne zmenili knihu a samozrejme znicili uplne vse. Urcite si to precti, myslim ze to je mozna Kingova nejlepsi kniha. Cetl jsem ji uz asi petkrat. A neboj, je to o necem jinem nez film, snad jedine co to ma spolecneho jsou jmena a ze jde o hru, ale jinak prekopali co se dalo i duvod proc tu hru Ben Richards hraje. Jinak co se tyka tituli, tak asi nejvic bych chtel na The Stand, ale pochybuju ze se nekdo vrhne na osmi hodinovou serii. Ted se tesim na IT, uz to stahuju :soon:
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #14 kdy: Září 26, 2003, 10:18:11 dopoledne »
Naprosto souhlasim s Iceem. Barker nema chybu. Akorat bych upresnil, ze Candyman nevypada nejhur, ale je vynikajici :)