Autor Téma: Podpořte nás!  (Přečteno 75967 krát)

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
Podpořte nás!
« kdy: Říjen 24, 2006, 18:41:49 odpoledne »
Líbí se vám náš web? Stahujete od nás titulky? Čtete fórum nebo do něj přispíváte? Pokud ano, tak nás prosím podpořte a pomozte nám být ještě lepší!
Součastný systém se potýká s řadou problémů (rychlost či spíše pomalost, bugové hledání atd.) Chceme vytvořit nový rychlejší, přehlednější a bezproblémový web. To však nedokážeme bez vaší pomoci. Web byl dosud sponzorován pouze mnou, několika přáteli a svého času také serverem profitux.cz . Nyní se obracíme s prosbou podpory na vás - naše uživatele.
Příspěvky můžete zasílat na bankovní účet č. X (převodem nebo vkladem na pobočce ČS, var. symbol: X) nebo na paypal email admin@cesketitulky.com.
Vybrané peníze budou použity na vývoj nového webu a další náklady spojené s provozem serveru.
Pokud chcete, aby váš nick byl zveřejněn v seznamu dárců, napište mi po převodu pm s číslem vašeho účtu (přip. váš moneybookers/paypal email) a zda chcete zveřejnit i darovanou částku. Každý kdo daruje alespoň 100Kč bude mít nárok na umístění svého www odkazu na novém webu v sekci odkazů.[/size]

« Poslední změna: Říjen 07, 2012, 16:59:35 odpoledne od xF4k3r »

Cesketitulky.com

Podpořte nás!
« kdy: Říjen 24, 2006, 18:41:49 odpoledne »

vůbec nikdo

• Filmový Nadšenec
  • **
Podpořte nás!
« Odpověď #1 kdy: Listopad 06, 2006, 15:32:25 odpoledne »
tak jak to vypadá? děje se něco? přispívá někdo?
--== jahaman ==--

Karamia

• Překladatel
  • Kinofil
Podpořte nás!
« Odpověď #2 kdy: Listopad 07, 2006, 09:41:07 dopoledne »
já určitě přispěju, až se dostanu na poštu...
Pavelino

matus alem

• Příznivec ČT1
  • **
Podpořte nás!
« Odpověď #3 kdy: Listopad 07, 2006, 23:01:41 odpoledne »
Mohol by niekto upresniť posielanie peňazí na tento účet cez PayPal?

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
Podpořte nás!
« Odpověď #4 kdy: Listopad 08, 2006, 01:31:00 dopoledne »
Citace: "vůbec nikdo"
tak jak to vypadá? děje se něco? přispívá někdo?

Byl si prvni a zatim jedinej. Doufam, ze se jeste najde par lidi co jim osub webu neni lhostejny.  :wink:

Citace: "matus alem"
Mohol by niekto upresniť posielanie peňazí na tento účet cez PayPal?

Pres PayPal muzes prispet na email admin@cesketitulky.com

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
Podpořte nás!
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 13, 2006, 20:15:22 odpoledne »
Prislo mi nekolik dotazu jak to vypada se "sbirkou" a novym webem. Takze tady je hromadna odpoved: Spatne. Za tech 6 tydnu prispeli pouze 3 lide  :(
Necekal sem velky uspech, ale doufal ze se najde aspon nekdo (na konkurecnim serveru prispeli stovky lidi). Bohuzel se tak nestalo.
Btw. nikdo kdo mi sliboval prispevek (tu, na pm atd.) jej ve skutecnosti neposlal.