OSTATNÍ > Miš maš

Dobry film

(1/3) > >>

trniman:
Dobry den. Mam rad dobre filmy ale nemam bohužel žadne zkušenosti s tvorbou titulku. Pochazim z Ruska a mrzi mně že vetšina filmu je otitulkovana s EN do CZ. Vertě mi že mame co nabidnout divakovi hledajicimu  inteligentni zabavu. Stahl jsem si jednu dobrou RU komedy o hackerovi co zijskal džina v lampe, k tomu vyborna hudba, kamera, animace a t.d. Scenař je v porovnani k nekterym hoolywoodskym prujmum je dobry a tak jedina vec ktera mně mrzi je to že se na ten film divam  sam, a moji četne češti přatele s toho nemaji nic... Tak Vas moc prosim... zkuste to... Jmenuje se to Chottabyč a veřte mi že se u toho budete moc bavit :) S překladem nebude problem, pokud budete mit zajem ozvete se. THX

vld:
Nexcem byt zly ale myslim ze davat zdielat film tu nie je povolene ale mozno sa mylim :D

trniman:
Teda sory, projel jsem FT tak jsem trochu nabroušeny. Nic ve zlem ale ten film fakt stoji za to. Už mam soft tak titulkuji :)

Norgen:

--- Citace: "trniman" ---Teda sory, projel jsem FT tak jsem trochu nabroušeny. Nic ve zlem ale ten film fakt stoji za to. Už mam soft tak titulkuji :)
--- Konce citace ---

At ten film stoji za to nebo ne, opravdu ti neni doprano, abys tu nahazoval odkazy na stahnuti filmu. Precti si prvne pravidla.

vld:
Vidis ja som ti to hovoril :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi