Autor Téma: TITULKY DO DIVX , XVID  (Přečteno 7917 krát)

AIKIDO-CZ

• Stahovač Titulků
  • *
TITULKY DO DIVX , XVID
« kdy: Květen 16, 2006, 08:12:32 dopoledne »
:( Nevíte někdo jak dostanu titulky přímo do filmu. Mám teď stolní přehrávač (SENCOR-SVD 7155) který umí přehrávat DIVX i XVID ,ale bohužel neumí číst titulky ze souboru. Tak bych chtěl vložit titulky přímo do filmu. Vím že to jde když vytvořím svcd a titulky tam spojím ale kvalita filmu už je horší než v DIVXu.

Cesketitulky.com

TITULKY DO DIVX , XVID
« kdy: Květen 16, 2006, 08:12:32 dopoledne »

budka

• Stahovač Titulků
  • *
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #1 kdy: Květen 16, 2006, 12:06:47 odpoledne »
skus VirtualDub -> Video -> Filters -> TextSub 2.23 alebo VobSub 2.23

Karamia

• Překladatel
  • Kinofil
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #2 kdy: Květen 16, 2006, 13:03:51 odpoledne »
Já to zkoušel ale nějak mi to taky nešlo, vím, že je na tohle podrobný popis na netu jak na to, ale výsledek není taky nějak zvlášť mimořádný...Takže doporučuji si napojit televizi na pc.
Pavelino

faced

• Příznivec ČT1
  • **
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #3 kdy: Květen 17, 2006, 08:57:16 dopoledne »
faced on www.csfd.cz

AIKIDO-CZ

• Stahovač Titulků
  • *
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #4 kdy: Květen 17, 2006, 18:27:53 odpoledne »
Tak jsem to zkusil ve  VirtualDubu s Pomocí programu na titulky "SUB2SSA"
a jde to. Převod trval asi 40 minut na jedno CD. V počítači upravený film běží výborně , ale v přehávači se trhá obraz. Tak ještě budu asi muset zkoušet jiné kodeky. Pouštět obraz z počítače do TV můžu , ale když mám přehrávač tak nechci zbytečně zaťěžovat PC.  -- NEVÍTE JAKÝ JE NEJLEPŠÍ KODEK?--
Teď jsem použil DIVX 5.2.1.    DÍKY.

Norgen

• Častý Návštěvník Kina
    • http://artsubs.wz.cz/
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #5 kdy: Květen 17, 2006, 18:38:28 odpoledne »
Osobne mam radeji filmy v XviD, prijde mi ze je obraz kvalitnejsi a vic verohodny.
Norgen
--------------------------------------
 ---: ART.SUBS :---  
[CZ] ^ [EN]  ==> http://artsubs.wz.cz

-= iNTERNAL.NFOs =-  ==> http://internal.wz.cz
--------------------------------------

Karamia

• Překladatel
  • Kinofil
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #6 kdy: Květen 17, 2006, 22:48:53 odpoledne »
Dá se to ještě převádět na dvdčka, to pak je hezčí obraz, nebo ještě existuje program canopus, a ten běží výborně a je tam na výběr miliony kodeku, doporučuji. Ale zase kvalita filmu trpi, to ostatně vždycky
Pavelino

faced

• Příznivec ČT1
  • **
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #7 kdy: Květen 18, 2006, 00:06:16 dopoledne »
XviD je open source, takže jestli nemáš DivX pro, tak asi není co srovnávat. Pokud se ti video trhá, viděl bych to na velký fps, použij 23,976. Taky to můžou dělat B-frames, jestli je nezvládá přehrávač. (Packet bit stream - u XviDu) Jinak jestli chceš poradit, tak spíš pošli výpis z GSpotu - cos to vlastně vykódoval ;-) Taky jsem při jakékoliv rekopresi prokládáaného videa zevšeho nejdříve odstranil prokládání (filtr deinterlace). Mrkni sem.
Jo, a ta mačeta je ostrá?
faced on www.csfd.cz

Karamia

• Překladatel
  • Kinofil
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #8 kdy: Květen 18, 2006, 08:55:40 dopoledne »
Nebo potom existuje ještě jedna věc, možná nejjednodušší, tj. prodat
tu mačetu a koupit si asi za 1500,- přehrávač, který umí číst srt titulky a na trhu je bezproblémů k dostání. Protože nesmíme zapomínat, že čas, který strávíš s tím převodem, vytěžování tvého computeru a nemluvě o spotřebě elektřiny, se tato investice opravedu vyplatí :wink:
Pavelino

faced

• Příznivec ČT1
  • **
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #9 kdy: Květen 18, 2006, 09:21:07 dopoledne »
Mimochodem jsem koukal co to máš za stroj a našel jsem SENCOR-SDV 7155 (předpokládám, že ses překlepl) a u něj se uvádí podpora titulků v *.srt, takže jestli ti ty titulky nejedou, tak to snad vyřešíš inovací novým firmware.

Z diskuze na cybexu:
Autor: Mihula, Cybex
Re: problém s titulky 10.01.2006 11:14
Odpovědět
Záležitost s titulky jsem prověřil a bohužel musím potvrdit, že v současné verzi je opravdu podora jen SRT formátu. Ve svém katalogu ale SENCOR uvádí i podporu SUB. Proto jsem je kontaktoval s žádostí o vysvětlení. Špatná zpráva je, že při výrobě v došlo k chybě a do první několika tisícívé várky byla nahrán firmware s podporou jen SRT titulků. Dobrá zpráva je, že se již sjednává náprava a výrobce připravuje nový firmware, kde by měla být podpora titulků vylepšena + podpora formátů SRT, SUB, TXT (tedy jako u ostaních přehrávačů SENCOR s DivX). Bohužel není zatím k dispozici termín, kdy nový firmware bude k dispozici. V každém případě se objeví ke stažení na stránkách www.sencor.cz. Pro případné zájemce nebo majitele o tento přehrávač je tedy jediná možnost nějakou dobu vyčkat a vystačit si s titulky SRT a pak si nahrát do přehrávače nový firmware. Výrobce se samozřejmě omlouváme.

Odkazy na Internet
Stránky výrobce :
www.sencorczech.cz
Servis a podpora výrobce :
www.fastcr.cz/inshop/scripts/show.asp?page=servis.htm

Nicméně, tam zatím nic není. Mimo to jsem zahlédl na diskuzi, že když (korektní) titulky srt pojmenuješ stejně jako film a obé pojmenuješ co nejkratším, nejlépe jednoslovným názvem, tak je rozchodíš.
faced on www.csfd.cz

Gepa

• Stahovač Titulků
  • *
TITULKY DO DIVX , XVID
« Odpověď #10 kdy: Červenec 02, 2006, 09:26:11 dopoledne »
Ahoj mám stažený Underworl Evolution, ale nevím jak tam mám dát titulky, mám i stáhlé titulky s koncovkou sub.,ale nevím jak dál, poradíte, pls?? :oi  asi se to dělá přes nějaký program, ale v tomhle su ůplný začátečník... dík, Honza

sounter

• Stahovač Titulků
  • *
Zvuk a titulky jdou napřed
« Odpověď #11 kdy: Srpen 28, 2006, 09:29:06 dopoledne »
Používám VirtualDub ale když přidám titulky do filmu zvuk a titulky jdou napřed :?: :?: co mám dělat prosím Napište na E-mail Sounter@seznam.cz