Autor Téma: Návrh ohledně webu  (Přečteno 3333 krát)

faced

• Příznivec ČT1
  • **
Návrh ohledně webu
« kdy: Březen 15, 2006, 11:00:01 dopoledne »
Už jsem o to jednou prosil a dozvěděl jsem se, že by to šlo, ale protože zatím nic, ještě jednou:  :wink:

Šlo by v databázi titulků přidat sloupečky "přidal" a "komentáře" ?

Dřiv šlo také zobrazit titulky pouze od vybraného uživatele. V návaznosti na to jsem zjistil, že mám v profilu stále upload 0 bytes, ale to je jen kosmetika.

Pak bych se chtěl zeptat, proč se pořád nezobrazuje obrázek vedle postavičky, hlasající "kategorii podle počtu postů". Používám bluetabs.
faced on www.csfd.cz

Cesketitulky.com

Návrh ohledně webu
« kdy: Březen 15, 2006, 11:00:01 dopoledne »

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
Návrh ohledně webu
« Odpověď #1 kdy: Březen 15, 2006, 15:20:04 odpoledne »
Nova db je trochu jinak resena nez ta puvodni. Takze proste nejdou pouzit puvodni scripty na zminene funkce. Kdyz bude cas, tak se na to nekdy podivam, ale preklady maji prednost. Tolik k db.
Obrazek hlasající "kategorii podle počtu postů" - vubec netusim co mas na mysli.

faced

• Příznivec ČT1
  • **
Návrh ohledně webu
« Odpověď #2 kdy: Březen 15, 2006, 15:27:18 odpoledne »
Aha, tak já se zase připomenu... Tím obrázkem myslím *.gif, třeba můj "Příznivec ČT1", zobrazje se mi jen křížek, jakože gif chybí nebo co...
faced on www.csfd.cz

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
Návrh ohledně webu
« Odpověď #3 kdy: Březen 15, 2006, 15:35:04 odpoledne »
Citace: "faced"
Aha, tak já se zase připomenu... Tím obrázkem myslím *.gif, třeba můj "Příznivec ČT1", zobrazje se mi jen křížek, jakože gif chybí nebo co...

Aha, na tohle dosud nikdo neupozornoval (moc lidi bluetabs nepouziva), pohledam zalohu a fixnu to.