Autor Téma: Nový web  (Přečteno 127848 krát)

matus alem

• Příznivec ČT1
  • **
Nový web
« Odpověď #60 kdy: Leden 12, 2006, 00:53:54 dopoledne »
Norgen, keď nechceš pomôcť, tak aspoň nerýp do ľudí, ktorí nepoužívajú tvoj obľúbený prehliadač. Ak si si nevšimol, tak sa zmenilo programové prostredie pre IE. Väčšina ľudí, ktorí majú teraz problémy používali IE aj predtým a fungovalo to!!! Vyzerá to tak, že scripty, ktoré bežali na starom webe boli viac odladené za tie roky používania ako tieto nové. A z toho vznikajú problémy. Nové scripty, nové chyby, tak to už pri programovaní chodí. Ak si niekedy napísal viac ako dva riadky programu, tak by si to mal pochopiť. A ak nemáš niečo, čo riešený problém posúva dopredu, tak prečo máš úplne zbytočné poznámky.

Cesketitulky.com

Nový web
« Odpověď #60 kdy: Leden 12, 2006, 00:53:54 dopoledne »

Mela

• Kinofil
Nový web
« Odpověď #61 kdy: Leden 12, 2006, 02:14:26 dopoledne »
Nerozjíždějte tu flame pls.  :evil:
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

Gas_Can

• Stahovač Titulků
  • *
    • http://gascan.wz.cz
vyprseni platnosti hesla
« Odpověď #62 kdy: Leden 12, 2006, 16:43:58 odpoledne »
hele lidi poradte mi, pri pokusu o prihlaseni mi to pise, ze platnost hesla vyprsela, tak si necham poslat nove heslo, potom ho odkazem z mailu aktivuju, prihlasim se a heslo si zmenim, jenze po odhlaseni to zase pise platnost hesla vyprsela. Co s tim?

PRXman

• Stahovač Titulků
  • *
Nový web
« Odpověď #63 kdy: Leden 12, 2006, 19:37:59 odpoledne »
Chcel by som len povedat ze ked uz robite tie aktualizacie tak by ste mohli dat opravu na stahovanie CZDC++ a ostatnych prog. ktore su na titulke webu.   THX

Alim0070

• Příznivec ČT1
  • **
Re: vyprseni platnosti hesla
« Odpověď #64 kdy: Leden 12, 2006, 21:57:37 odpoledne »
Citace: "Gas_Can"
hele lidi poradte mi, pri pokusu o prihlaseni mi to pise, ze platnost hesla vyprsela, tak si necham poslat nove heslo, potom ho odkazem z mailu aktivuju, prihlasim se a heslo si zmenim, jenze po odhlaseni to zase pise platnost hesla vyprsela. Co s tim?

Tenhle problem mam od rana taky, pise mi to, ze platnost hesla vyprsela, tak si necham zaslat nove heslo, reatkivuju si ucet, prislasim se vpohode, potom se ohlasim a kdyz se sem chci jit znova podivat, tak to zas hlasi, ze platnost hesla vyprsela, takze si musim zas nechat poslat nove heslo a takhle furt dokola, dneska sem tenhle postup opakoval snad uz petkrat :cry:
Co stim??
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

lenuse

• Překladatelka
  • Častý Návštěvník Kina
    • http://mongoland.cz
Nový web
« Odpověď #65 kdy: Leden 13, 2006, 06:32:12 dopoledne »
Taky musím pokaždé reaktivovat.

Nehledě na to, že se po přihlášení zase nezobrazí nové příspěvky.

Díky tomu jsem si nevšimla, že se tu řeší a psala jsem ten příspěvek jinam, než jsem našla, že už to tu je.

Sparhawk

• Fanoušek Seriálů
  • **
Nový web
« Odpověď #66 kdy: Leden 13, 2006, 07:38:07 dopoledne »
Tento problem nastal pri posledni aktualizaci, nicmene jsem mel za to, ze jsem ho vcera jiz vyresil, pokud ne, tak vyckejte na odstraneni se pracuje...

UPDATE: Problem by mel byt vyresen....

ICQ # 72779877

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
Nový web
« Odpověď #67 kdy: Leden 13, 2006, 08:15:07 dopoledne »
Citace: "PRXman"
Chcel by som len povedat ze ked uz robite tie aktualizacie tak by ste mohli dat opravu na stahovanie CZDC++ a ostatnych prog. ktore su na titulke webu.   THX

njn ne kazdej ma cas :/ tydle veci tu delam asi jen ja a ted sem mel zapoctovej tejden a pristi tejden toho mam taky hafec :/ ale pokusim se snad o vikendu, ale nic neslibuju :roll:
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis

RoB84

• Fanoušek TV Nova
  • **
Nový web
« Odpověď #68 kdy: Leden 13, 2006, 22:37:22 odpoledne »
Citace: "Cyberpank(lama)"
njn ne kazdej ma cas :/ tydle veci tu delam asi jen ja a ted sem mel zapoctovej tejden a pristi tejden toho mam taky hafec :/ ale pokusim se snad o vikendu, ale nic neslibuju :roll:
Cítím s Tebou kámo, taky toho mám teď po kkt  :? Ať se daří! Mi chybí ještě 2/7 zápichů a 8/8 zkoušek  :shock:

th0mas

• Stahovač Titulků
  • *
Nový web
« Odpověď #69 kdy: Leden 16, 2006, 23:12:23 odpoledne »
Citace: "Sparhawk"
2 Norgen: No ber to tak, ze jediny FF je prohlizec, ktery podporuje 100% standardy css a html, coz opera ne, tudiz weby se maji psat vcetne standardu...

Tudiz proto operu a podobne radoby prohlizece opravdu nepovazuji za plnohodnotne prohlizece.. Jinak s IE, je to tak pul napul, jelikoz je to prohlizec, ktery ma kazdy v zakladu, proto se pro nej taky delaji weby...

Kazdopadne FF rules, opera sux... to je muj nazor a je to na kazdem jedinci, jaky prohlizec si vybere, jestli se spokoji s malem tj operou, nebo plnohodnotnym prohlizecem jako je FF a weby si prohledne dokonale...

za takovyhle veci co povidas pujdes do pekla   :lol:
opera je prohlizec, ktery jde s dobou a implementuje standarty w3c (xhtml, css, css2 atd.), troufam si rici, ze je to prohlizec, ktery tyto normy ze vsech prohlizecu dodrzuje nejvic a to ze v nem par stranek vypada jinak nez u konkurence neznamena ze je spatny, spis naopak... IE je prave ten, ktery je na nap* a dela nejvice problemu, protoze clovek musi porad vymyslet vselijake ojebavky aby to v nem fungovalo, pripadne hacky, a to je kvuli tomu ze si kazdy prihejba normy jak chce...to ze vetsina lidi dela weby jen pro IE neznamena, ze opera sux, spis to naznacuje omezenost autora

btw FF taky neni zadnej zazrak, uz nekolikrat se mi stalo ze IE+O zobrazili spravne a FF totalne vyhorel....

Mela

• Kinofil
Nový web
« Odpověď #70 kdy: Leden 16, 2006, 23:37:33 odpoledne »
No jestli se chcete dohadovat o tom, který prohlížeč je lepší, tak si založte nový topic.

(a btw opera rulezz)
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.