Autor Téma: Štěstí na PC komponenty  (Přečteno 5528 krát)

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
Štěstí na PC komponenty
« kdy: Srpen 19, 2003, 10:24:29 dopoledne »
Poslední dobou, musím to zaťukat, se mi daří a nemusím reklamovat. Ale asi tak před dvouma rokama, když jsem si pořizoval zbursu novej komp, jsem reklamoval jednu věc za druhou. Hned jak jsem to přivez domů a poskládal, tak jsem fičel reklamovat procák a tak dál, a tak dál...

Cesketitulky.com

Štěstí na PC komponenty
« kdy: Srpen 19, 2003, 10:24:29 dopoledne »

Chiefak

• Filmový Nadšenec
  • **
Štěstí na PC komponenty
« Odpověď #1 kdy: Srpen 19, 2003, 10:51:29 dopoledne »
Ted co mam komp (dva roky) tak fici v poho, ale jediny co nevydrzel, byl ted to horke obdobi a to stylem, ze jeden den mi odesla grafika (ta byla nova), tak sem ji sel raklamovat, potom druhy den mi nechtel jet komp (takze chyba byla v zakladni desce zrejme) a no treti den mi kazdej den vypadavala sitovka....takze hnusny vedra jdete pryc at muzu zzase pracovat :o
Wau kwau shawuji

mjjk

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://mujweb.cz/sport/sypky
Kompo
« Odpověď #2 kdy: Srpen 20, 2003, 10:27:39 dopoledne »
Já, zaplať Pán Bůh, nemusel nikdy žádný kompo reklamovat, a to jsem z jednotlivých dílů postavil komp sobě i bratrovi u vedlejšího stolu, ale zato je třeba s tvrdou pravidelností reklamovat tzv. spotřební materiál - CD-R a dokonce i ty sviňky RW, u nichž to lze celkem těžko očekávat.
Peace I leave with you; My peace I give to you;
not as the world gives do I give to you. Do not let your heart be troubled.
(John 14:27)

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
Štěstí na PC komponenty
« Odpověď #3 kdy: Srpen 20, 2003, 12:29:28 odpoledne »
No ja musim taky priznat, ze sem reklamovakl jen jednou a to kdyz se mi upekla deska a s odesel i procak a to sem ani nezacal takti :X: A ty svin* ve 100Mega (nevim jak to vysklonovat  :? ) My nejdriv tvrdili, ze ot reklamovat nepujde a tak sem to musl resit pres kamose, ale ten si zas vzal cely PC a pak pop 1,5 mesici, kdy se ke me komp dostal zpet, sem mel asi pres 12GB dat disku z invexu  :!!!: A to me preci jen trochu namihlo, ikdyz i potesilo  :square:
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis

GiGoLLo

• Filmový Nadšenec
  • **
Štěstí na PC komponenty
« Odpověď #4 kdy: Srpen 20, 2003, 12:48:50 odpoledne »
ja som toho reklamoval minimum, a to som zacinal 286/12MHz (od AMD  :D  ). nejaka doska pre 386 tusim... mozno nejaka stara pamet z tej ery.
posledna vazna reklamacia bola nestastna seria IBM diskov, era 30GB-45GB, vtedy mi odisiel "madarsky" disk po dvoch tyzdnoch!!! a v mojom okoli takto vymenil KAZDY takyto disk aspon jedenkrat, niektori viackrat!!! odvtedy IBM nemozem ani citit. mam Maxtor 120/7200 a 80/5400 (ten pouzivam ako prenosny, ma najazdenych uz riadnych par stovak km) a vsetko slape ako hodinky.

mironto

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.mironto.sk/
Štěstí na PC komponenty
« Odpověď #5 kdy: Srpen 21, 2003, 08:15:25 dopoledne »
Ja som zatial mal celkom stastie na komponenty, nemusel som nic reklamovat, aj ked raz mi odisla zakl. doska na starej 386SX, ale ta uz bola daaavno po zaruke (apon bol dovod investovat do novej zostavy :lol: ).

ked nie je co robit po dlhych nocnych veceroch

Shreka

• Stahovač Titulků
  • *
Štěstí na PC komponenty
« Odpověď #6 kdy: Březen 15, 2005, 23:08:38 odpoledne »
No tak já v současné době jsem již 2x reklamoval tuhle mrchu "Club-3D ATI 9600XT 128MB DDR 128BIT " Nějak si s ní můj compík nerozumí protože na monitoru se objevují po zapnutí pouze jakési čáry jako mříže. Nechal jsem ji vyzkoušet u 2 kámošů  se stejným výsledkem. Teď ji čekám potřetí a naposledy. Jak nepujde tak budu chtit prachy zpět. :evil: