Autor Téma: Přepisování titulků při uploadu  (Přečteno 4867 krát)

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
Přepisování titulků při uploadu
« kdy: Červenec 27, 2005, 23:39:31 odpoledne »
Při uploadu titulků ke Cop Land se přepsali starší titulky od Jahamana. Je sice pěkný, že se smázli ty z dvd, které jsem uploadoval, ale při stažení těch starších se stejně stáhnou ty nový. Jen by mě zajímalo, jetli má Jahaman smůlu a jeho práce prostě zmizela. Pokud ano, tak se mu tímto omlouvám, i když to není moje chyba, a rozhodně by se s tím mělo něco dělat, aby se to nemohlo stát.
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

Cesketitulky.com

« kdy: Červenec 27, 2005, 23:39:31 odpoledne »

Desperado74

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #1 kdy: Červenec 28, 2005, 00:16:29 dopoledne »
Veru, rád by som chcel aj Jahamanove titulky ku Cop Landu, lebo tie ripnuté z DVD nesedia. A okrem toho, jeho práca vyšla nazmar.
Long Life

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #2 kdy: Červenec 28, 2005, 00:48:20 dopoledne »
Sefer: Titulky cos upnul jsem smazal predevsim kvuli te mirne receno hloupe diskusi. Co se tyce prepsani titulku, tak se pravdepodobne jedna o bug pafiledb a zadna oprava neni k dispozici. Nicmene stalo se to poprve.

Desperado: Titulky se daji snadno precasovat. A pokud touzis po tech od jahamana, tak si je stahni jinde. Urcite je x mist na netu kde se vali.

2ALL: Pri pojmenovani archivu s titulky nepouzivejte mezery a specialni znaky.

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #3 kdy: Červenec 28, 2005, 05:11:36 dopoledne »
Citace: "xFucker"
Sefer: Titulky cos upnul jsem smazal predevsim kvuli te mirne receno hloupe diskusi. Co se tyce prepsani titulku, tak se pravdepodobne jedna o bug pafiledb a zadna oprava neni k dispozici. Nicmene stalo se to poprve.

Desperado: Titulky se daji snadno precasovat. A pokud touzis po tech od jahamana, tak si je stahni jinde. Urcite je x mist na netu kde se vali.

No jak myslíš, mně to je jedno. A nevím co na té diskuzi bylo tak hloupé :roll:
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

Desperado74

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #4 kdy: Červenec 28, 2005, 08:41:01 dopoledne »
Citace: "xFucker"

A kde si ich môžem stiahnuť? Boli jedine tu. A tie seiferove mi nesedia, mohol som to prečasovať ako chcem, no sú totálne mimo. Zrejme DVD od SPI má inú dĺžku filmu, a mne sa to strihať nechce. A trocha menej arogancie :)
Long Life

vůbec nikdo

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #5 kdy: Červenec 28, 2005, 09:11:57 dopoledne »
já je sem navečer nahodím :-)
od SPI je ten film kratší, nebo delší?
--== jahaman ==--

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #6 kdy: Červenec 28, 2005, 09:29:42 dopoledne »
Normální verze, celkem přemýšlím, že bych to na ten director's cut dopřeložil. No uvidíme jak bude chuť a čas.

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #7 kdy: Červenec 28, 2005, 09:40:25 dopoledne »
Seifer: Na te diskusi bylo tak hloupe to, ze se dokola probiral zdroj tech titulku. A nekteri inteligenti uz to tu probiraj znova a dost konkretne.  Myslim, ze uz nekolikrat jsem rikal, ze tohle neni vhodne misto. A s bugama ve scriptu jako je tenhle nic neudelam, nejsem profesionalni programator. Jako kazdy velky program ma spousty bugu.

Desperado: Urcite neboli jen tu. Hledej a urcite je najdes. Nebo kontaktuj jahamana.