Autor Téma: StarWars III - Revenge of the Sith!  (Přečteno 5520 krát)

trodas

• Fanoušek TV Nova
  • **
  • Just one crazy geek :)
    • trodasovo fórum
StarWars III - Revenge of the Sith!
« kdy: Květen 19, 2005, 21:37:39 odpoledne »
Wwhoooooooo!!! :)  :)  :)

Hvezdne valky 3 - Revenge of the Sith!

Wallpaper - http://ax2.old-cans.com/EpisodeIII.jpg

Editovano Adminstratorem - Zluta karta, pravidlo c. 1
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :)

Cesketitulky.com

« kdy: Květen 19, 2005, 21:37:39 odpoledne »

msyogota

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #1 kdy: Květen 19, 2005, 23:25:43 odpoledne »
Jojo, pred chvilou sem prisel z kina -> 5/5 opravdu paradni film...jedno z nejlepsich finale, co sem videl...tak a ted uz jen cekat, az za pul roku vyjde nejakej poradnej rip...chjo :)

Nazghul

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=472
« Odpověď #2 kdy: Květen 20, 2005, 00:19:12 dopoledne »
Fuj, rip, tohle chce minimalne na DVD!!!  :D

mig1111

• Fanoušek TV Nova
  • **
    • http://home.tiscali.cz/titulkymig/index.html
« Odpověď #3 kdy: Květen 20, 2005, 10:55:26 dopoledne »
Citace: "Nazghul"
Fuj, rip, tohle chce minimalne na DVD!!!  :D

mrkni sem. V tomto pripade bude rip zatim stacit.  8)
http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=123799
Nebe je modrý, voda je mokrá a ženský mají tajemství.  Koho to s...?

msyogota

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #4 kdy: Květen 20, 2005, 11:21:44 dopoledne »
sice trochu offtopic, ale co :)

to, o cem tam pisou, je workprint verze s hafo velkym casovym kodem v obraze...navic nechapu jak muzou napsat "velice kvalitni kopie" imho blbost, je to rekl bych z me dostupnych obrazku hnusny az beda :)

proste u me je to jasne -> povinna cesta do kina v premierovy den -> dlouhe cekani (okousane nehty apod.) -> kvalitni xvid 2cd dvdrip s AC3...

DVD je samozrejme lepsi nez xvid, ale zalezi, na cem se covek koukne na obraz, a kdyz jde o nasu 72 cm telku, tak to ani nerozeznam...a kdyz bude prostorovej zvuk, tak uz vubec ne :)

este jednou sorry za offtopic, meli bysme tu rozebirat film jako takovej...

Ted kdyz se mi trochu utridujou myslenky, musim rict, ze nejdriv sem byl trochu rozpacitej z prvnich cca 20 minut, kdy do nas Lucas zacne snad od prvni vteriny po odjeti typicky SW titulku busit naprosto masakralni triky, dej je tak nejak podivne strihanej, ale pak se to zlepsilo a az do konce filmu sem uz vpodstate skoro vubec nerejpal (coz se mi obcas stava, hlavne prave u nejvic ocekavanych filmu)

a hlavne to FINALe...to fakt musite videt :) okamzite utikejte do kina...

Chiefak

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #5 kdy: Květen 20, 2005, 12:14:25 odpoledne »
Tak vcera jsem se konecne dockal a zasel jsem do kina. Puvodni serii mam silene rad, i Episodu I a II jsem spokojene zhledl. Ale vcera, kdyz jsem odchazel z kina, jsem byl hodne zklamanej. Podle reakci jsem spis vyjimka, ale nekolik komentaru si nemuzu odpustit.
Myslel jsem, ze kdyz reziser natoci nekolik filmu, tak se jeho prace zlepsuje. U Lucase jsem se presvedcil, ze tomu tak neni. Uznavam ho jako producenta (propagace jeho filmu je velkolepa, taktez vydelky), dokonce i jako scenaristu (ale nekterych dialogu se mohl vyvarovat), ale rezie je slaba u vse novych epizod a u Pomsty Sithu nejvice. Herecke vykony byly strasne. Neveril jsem nikomu ani slovo (prislo mi jako kdyz se vsechno tocilo na jednu klapku, hlavne aby to bylo hned hotove) a nebude to chyba hercu (az na Darth Vadera - tam je to v herci), jelikoz Natalie Portmen, Ewan McGregor jsou vynikajicimi herci. Uzavru tema Lucas - hoooodne se bojim noveho Indiana Jonesa (ale to nastesti nereziruje - uffff):(

No a ted k filmu a jeho obsahu (pokud jste film nevideli, tak si to asi nectete) :)
Prvni tretina filmu je opravdu strasna. A zacalo to hned prvni bitvou. A nejvic me dostal dialog Padme s Anakinem - jak krasa Padme souvisi se zamilovanosti (uz nevim jak to presne bylo, protoze jsem u toho brecel a smal se zaroven). Film se trosku zvedl ve chvili, kdy padli za Republiku Jediove. Celkovy prerod Anakina na Darth Vadera byl hodne slaby (neco ve stylu - kdyz prejdes k temne strane, budes se mit lip a Anakin na to " tak jo" - ja vim, je to prehnane, ale prislo mi to). A posledni vec - posledni bitva ("lavova bitva") -  nemuzu si pomoct, ale trikove to bylo hodne slaby (pro me takova studiova bitva s pozadim nejake horke lavy - v nekterych zaberech) :(

No celkove bych tomu dal tak 5/10. Jelikoz jsem ocekaval od SW III daleko vic, tak proto tolik kritiky. A mozna nektere vety nebudou davat smysl, ale psal jsem to ve spechu :) (za to se omlouvam)
Wau kwau shawuji

msyogota

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #6 kdy: Květen 20, 2005, 14:47:18 odpoledne »
Chiefak: no, nemuzu souhlasit :)

nektery vety mozna muzou pripadat, ze je kopiruju z recenzi vcetne nazoru pisatelu, ale ne, ja si vazne myslim, ze treba herecky vykony byly moc dobry...ty rikas, ze Hayden jakozto Anakin je spatnej, no to ja nemuzu souhlasit, mne prisel naprosto skvele balancujici na hranici demonicnosti a vlastne smutku a zmatenosti, co delat...vzdyt on ani neplanoval byt tak zly, on chtel zachranit Padme pred smrti (coz je jiste chvalihodne), jen proste zvolena cesta nebyla uplne koser :)

rikas, ze u rozhovoru jsi se smal - ja sem treba behem tech tichych emotivnich scen v sale nikoho nezaslechl nejak se smat, nebo podobne...vzdyt ani ty zamilovany dialogy nebyly tak dlouhe, aby vadily, ne? Vzdyt tam bylo jen nekolik malo vet...Ja praveze moc nerozumim, jak rikas, ze jsi jikomu "neveril ani slovo" - ani treba Palpatinovi/Darth Sidiousovi, kdyz svadi Anakina na Temnou stranu sily? Myslim uz jako senator, ne pak jak byl vosmahlej v ksichte :) Mne prisel presvedcivej

Ohledne prvni bitvy - imho paradni (vesely trikovy rozjezd), ale taky mam jednu vytku, to ano, totiz jak nasi 2 Jediove vesele zachranovali Palpatina, to mi prislo nejak moc linearni, proste prisli, pobili par robotu a hotovo...ale pak uz OK...
Prerod Anakina na Darth Vadera - to uz bylo jen vyvrcholeni vseho, co bylo predtim, jeho predchozich vahani a tak...ted uz nebyla cesta zpatky, ani to nijak vic resit...
A co se lavovyho finale tyce, zase nesouhlasim, mne prislo trikove skoro bezchybny, uz jen ten souboj na vezi, ktera se potapi do lavy, to mi pripadalo dosti vychytane...

Proste se jen snazim polemizovat, no :)

Tak a ted, vy vsichni, co ste to este nevideli, schvalne na to bezte, protoze tady mate zcela nejvic demokraticky dva uplne jiny pohledy :)

Chiefak

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #7 kdy: Květen 20, 2005, 15:23:03 odpoledne »
msyogota: Ja vedel, ze si tou kritikou nabehnu :) Ale hold mam z toho takovy pocit a nejsem rad, radeji bych mel pocit jako ty  :wink:

Ale opravdu ty dialogy mi prisly strasny. A co se tyce Haydena - ja kdyz ho vidim, tak si hned vzpomenu na Orlanda Blooma (a to neni z me strany pochvala)  :lol:

Ale jinak, stejne se na to bezte podivat...prece byste nemohli zit s vedomim, ze byste nevideli Episodu III :)
Wau kwau shawuji