Autor Téma: hmmm. a to bolo za co?  (Přečteno 3936 krát)

nutrius

• Příznivec ČT1
  • **
hmmm. a to bolo za co?
« kdy: Prosinec 12, 2004, 18:52:19 odpoledne »
dneska po obede sa napajam na tuto stranku a a dostal som svoju 2. zltu kartu( som si vedomy mojho pocinu a tak ju aj beriem ako spravodlivu)
ale situacia sa meni k horsiemu o 19:15, ked dostavam svoju 3. zltu kartu, ale vobec neviem zaco.
prezivam krusne chvile. no co uz aj to sa tu moze stat.
ale o 5 minut som na zemi - dostal som svoju 4. zltu kartu a to som bol pritomny na webe, ale nic som nevykonaval a tak ma to prekvapilo ze som tu chcel vykonat na niekom vendetu, ale ukludnil som sa.
a tak sa pytam:
1. zaco som dostal 3. zltu kartu
2. zaco som dostal 4. zltu kartu

myslim si, ze na to mam pravo.

nechcem opustit tento web a tak sa pytam, keby som bol moderatorom, mal by som nejaku imunitu, pretoze sa mi zda, ze ziadny moderator tu nema zltu kartu
:wink:

Cesketitulky.com

hmmm. a to bolo za co?
« kdy: Prosinec 12, 2004, 18:52:19 odpoledne »

meo

• Překladatel
  • Filmový Odborník
hmmm. a to bolo za co?
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 12, 2004, 22:41:01 odpoledne »
No 3. zlutou kartu mas za napadeni uzivatele - prispevek s oslovenim "tucnak" (viz. pravidla) ode me.
No 4. zlutou mas za to samy od jinyho moderatora, bohuzel.

Mels ji dostat jen jednou, ale stane.
Reknu adminovi, at ti jednu umaze, ale po svem vystupu v teto sekci bych se ani nedivil, kdyby to neudelal.
Sunt certi denique fines.

tyrex

• Fanoušek TV Nova
  • **
hmmm. a to bolo za co?
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 13, 2004, 13:29:12 odpoledne »
Myslim, ze tento nutriusov prispevok je ok, len sa pytal. Nemyslim si zeby to malo takto ostat - za jeden priestupok 2 zlte karty.

iclaudius

• Fanoušek Seriálů
  • **
hmmm. a to bolo za co?
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 13, 2004, 14:05:46 odpoledne »
Tu mas zltu kartu aj za to,ze mas ploche nohy,tak sa necuduj!mimochodom,mam pocit ako keby slovaci neboli vitani na tomto webe!Mozno sa mi to zda,ale pozorujem to dlhsie,a ked si spomeniem tak 90% kariet tu padlo po hadkach so slovakmi!Viem,ze teraz mam kartu aj ja ,ale to sa raz uz musi vyvrstvit,a nieco k tomu povedat!A ked uz chcete aby boli plnene pravidla,tak ich plnte aj vy a davajte iba jednu kartu a nie 3,4!!!Tym porusujete pravidla aj vy!Z jednej strany vytvarate perfect web,z druhej strach vyjadrit sa!Takze diky za kartu a majte sa!
nie som fanusik serialov...vrrrrrr

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
hmmm. a to bolo za co?
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 13, 2004, 16:05:54 odpoledne »
tyrex: meo nemel na mysli tento prispevek.

iclaudius alias Bugsy: Lidi co chtej jen prudit a urazet ostatni zde opravdu vitani nejsou bez ohledu na narodnost.

LOCK