Autor Téma: Odkaz pre Moderátorov :D  (Přečteno 14249 krát)

Normalny clovek

• Chrchel plovoucí v toaletní míse života
  • Častý Návštěvník Kina
Odkaz pre Moderátorov :D
« kdy: Listopad 25, 2004, 22:42:50 odpoledne »
Takzeee najprv xcem veeelmi pekne poďakovať Tete Mele za BAN pretože tagu vec ešte nemam vo svojej zbjerke a mam ho pekne uloženy v poličke za sklom len mi na nom xyba podpis od Mely tak sa mi to moc neráta :D
Ale teraz vážne:Slubujem že odteraz nebudem písať to čo nemám :D/už som zistil že čo su tu nežjaduce vety pre moderátorov/
A vlastne odteraz komunikujem iba s Meom/super moderátor a dobrý translátor/, Melou/ superčaja a prekladatelka,len trošku mooc namyslená :D/ a xFuckerom/v pohode klasik/ a s Karamiom/dalsí klasik/  a tých čo som nespomenul tag sorry ale nepamatam si všetky mena :DD
Odkaz pre Pigotku a Cyberpank/lama/--vás mam MF a cyberpank ty navštív psyxiatra lebo tvoje príspevky su dost odveci-všetci vedia napísať rozumnu vetu len ty nie!!/a nexápem preco mas moderatorske prava ked ix iba zneuživaš a mas ix zbytočne,pretože Mela,Meo a ostatni ix maju pravom podla mna ale tebe su nanic/
Btw Meo na teba mam otázočku ze prečo titulky k filmu :Taking Lives-verzia:dvl-tludc nie su také ako by som od teba čakal :D.Sice je super preklad aj časovačka okej ale 3 rozhovory su nepreložene :(Xcem sa opýtať prečo ?
Karamia--na CD2 vo filme Alamo su tje vety nepreložene po 48 minute niekde :D

Cesketitulky.com

« kdy: Listopad 25, 2004, 22:42:50 odpoledne »

Norgen

• Častý Návštěvník Kina
    • http://artsubs.wz.cz/
« Odpověď #1 kdy: Listopad 25, 2004, 22:54:12 odpoledne »
Off topic: Neni tohle nahodou ve spatne skupine?

Clovece, nejsi vazne magor, kdyz nedokazes po takove dobe, co se tu pohybujes a co dostavas jeden puntik za druhym, odhadnout, kam patri jakej dotaz, prosba ci uplne nesmyslnej text ???

Pak se ale nediv, vypada to, jako bys to delal schvalne.
Norgen
--------------------------------------
 ---: ART.SUBS :---  
[CZ] ^ [EN]  ==> http://artsubs.wz.cz

-= iNTERNAL.NFOs =-  ==> http://internal.wz.cz
--------------------------------------

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #2 kdy: Listopad 25, 2004, 23:07:38 odpoledne »
Norgen: Jo, presne tak to vypada.

Normalny clovek: Svuj novy slib si uz porusil timhe prispevkem, takze vyhravas zutou kartu! Congratuations!  :D

meo

• Překladatel
  • Filmový Odborník
Re: Odkaz pre Moderátorov :D
« Odpověď #3 kdy: Listopad 25, 2004, 23:13:36 odpoledne »
Citace: "Normalny clovek"

Btw Meo na teba mam otázočku ze prečo titulky k filmu :Taking Lives-verzia:dvl-tludc nie su také ako by som od teba čakal :D.Sice je super preklad aj časovačka okej ale 3 rozhovory su nepreložene :(Xcem sa opýtať prečo?

No jelikoz a pouze:
1. preklad jsem nedelal ja, ale z casti ano, protoze tam autor (uz nevim komu jsem ty korekce delal a jsem linej to hledat) mel dost mistranslations a neprelozenych veci (mozna jsem nektery casti i trosku odflak, protoze jsem to delal CELEJ DEN!!, to je na korekce kapku hodne moc)

2. pac ja jsem to opravoval na DVDScr a ty mluvis o DVDripu, kde jsou pridany sceny. Nekdo to snad predelaval, tak ten svuj dotaz adresuj tam   8)
Sunt certi denique fines.

Normalny clovek

• Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #4 kdy: Listopad 25, 2004, 23:19:10 odpoledne »
Ahaaa tak ja som vedel že ty zato nemožeš :DD

Normalny clovek

• Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #5 kdy: Listopad 25, 2004, 23:22:36 odpoledne »
Jaaj no sorry Xfucker :DD Ako vravia záhoráci:šak nemóžem vedjeť šicko :DD.Btw kde sa píšu pochvaly?:D

Mela

• Kinofil
« Odpověď #6 kdy: Listopad 25, 2004, 23:30:26 odpoledne »
Takzeee najprv xcem veeelmi pekne poďakovať Tete Mele za BAN pretože tagu vec ešte nemam vo svojej zbjerke a mam ho pekne uloženy v poličke za sklom len mi na nom xyba podpis od Mely tak sa mi to moc neráta :D

Nemáš za co. A koukám že už se ti skládá na další ban. A admin umí takové kouzlo a to se jmenuje ban IP adresy. Hádám že ten další bude přesně tenhle typ.  :lol:  :lol:
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

Normalny clovek

• Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #7 kdy: Listopad 25, 2004, 23:34:48 odpoledne »
Ale to hádam nje no :D.Však a kam si budem chodiť načerpávať stále new a perfekt titule?:D. Ja uz budem dobrý :D.Len stále nevjem kde sa píšu pochvaly pre autorov subtitlov?:D
BTW Melo kedy sa daju očakavat titulky na filmy :Alexander a Tae guk gi oba filmy su 2004 :D.
Diky vopred za ne :D

mironto

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.mironto.sk/
« Odpověď #8 kdy: Listopad 25, 2004, 23:50:58 odpoledne »
myslim, ze pochvaly by sa celkom hodili do komentarov v databaze titulkov (trocha ti napovedam, aby si znova nechytil nejaku kartu :P )

ked nie je co robit po dlhych nocnych veceroch

Normalny clovek

• Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #9 kdy: Listopad 26, 2004, 00:06:26 dopoledne »
Thanks mironto :D Len kde je zaruka ze autor si to precita?:D

mironto

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.mironto.sk/
« Odpověď #10 kdy: Listopad 26, 2004, 00:12:59 dopoledne »
co takto SZ (to je ta ikonka pod prispevkom, znamena Soukroma Zprava - tusim si tu uz raz lameril aj za to :D)?

ked nie je co robit po dlhych nocnych veceroch

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #11 kdy: Listopad 26, 2004, 05:40:36 dopoledne »
normalny clovek: koukam ze  :sk8: 17 alias normalny clovek je zpet a uz i s presentem zlute karty. To ti moc dlouho ten cisty novy nick nevydrzel, clovece.  :lol: Mas jeste 4 pokusy, pokud neudelas nejakou silenost.  :twisted:  Tak good luck s novym nickname,  :nar:
 Jinak titulky muzes vesele tahat z www.extratitles.to., pokud bys mel zabanovanou IP.

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
« Odpověď #12 kdy: Listopad 26, 2004, 13:31:51 odpoledne »
Ale teraz vážne:Slubujem že odteraz nebudem písať to čo nemám :D/už som zistil že čo su tu nežjaduce vety pre moderátorov/
A vlastne odteraz komunikujem iba s Meom/super moderátor a dobrý translátor/, Melou/ superčaja a prekladatelka,len trošku mooc namyslená :D/ a xFuckerom/v pohode klasik/ a s Karamiom/dalsí klasik/  a tých čo som nespomenul tag sorry ale nepamatam si všetky mena :DD
Odkaz pre Pigotku a Cyberpank/lama/--vás mam MF a cyberpank ty navštív psyxiatra lebo tvoje príspevky su dost odveci-všetci vedia napísať rozumnu vetu len ty nie!!/a nexápem preco mas moderatorske prava ked ix iba zneuživaš a mas ix zbytočne,pretože Mela,Meo a ostatni ix maju pravom podla mna ale tebe su nanic/
Btw Meo na teba mam otázočku ze prečo titulky k filmu :Taking Lives-verzia:dvl-tludc nie su také ako by som od teba čakal :D.Sice je super preklad aj časovačka okej ale 3 rozhovory su nepreložene :(Xcem sa opýtať prečo ?
Karamia--na CD2 vo filme Alamo su tje vety nepreložene po 48 minute niekde :D

uprime receno nechapu, proc bych mel navstivit psychiatra, to ty se spis bez lecit a uz me celkem nebavi tvoje navazeni do me osoby. Jinak budu docela rad, kdyz budes kokretnejsi a uvedes i nejake priklady mych nesmyslnych prispevku.
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis

Normalny clovek

• Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #13 kdy: Listopad 26, 2004, 18:12:06 odpoledne »
Icee-díky za radu vážim si toho a btw ja okrem Mely,Mea,Karamie a Xfuckera nebudem s inymi moderatormi komunikovat lebo mi vadia :D/Btw ak som na nejakeho dobreho zabudol tak sorry vsetky nicky si nemozem pamatat :D/
BTW: Meo diky za super titule k bourne supremacy :D. Holt seš dobrej :D

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #14 kdy: Listopad 26, 2004, 23:02:48 odpoledne »
normalny clovek: S kym budes ci nebudes komunikovat je jaksi tvoje vec. Ale  poslouchat musis vsechny moderatory, co ti kdo rekne. Sefa si v praci taky nevybiras. nemuzes rict sefovi, ze ho nebudes poslouchat, jelikoz ti vadi. Hned by si nasel misto tebe nahradu. Vsak uz jsem to psal parkrat: pokud nejsi spokojen go away.  :wink: Moderatori nemaji tu funkci pro srandu kralikum. A nikdo te funkce nezneuziva. Pokud by to tak bylo, uz by ji nemel. O to by se zase ostatni moderatori, admini a supermoderatorka postarali. Vsechno je zkratka v nejlepsim poradku az na nektere hloupe dotazy lidi a nedodrzovani obcas pravidel (kam, co, kdo, do jake sekce pise).