Autor Téma: Horrory  (Přečteno 28765 krát)

Bugsy

• Chrchel plovoucí v toaletní míse života
  • Divák Telenovel
  • *
Horrory
« Odpověď #60 kdy: Srpen 18, 2004, 12:33:00 odpoledne »
Sorry za chyby!Pisem v robote a aby ma sef nevidel...he-he

Cesketitulky.com

Horrory
« Odpověď #60 kdy: Srpen 18, 2004, 12:33:00 odpoledne »

Electric_Rabbit

• Kinofil
Horrory
« Odpověď #61 kdy: Srpen 18, 2004, 13:37:15 odpoledne »
ja teda nemel jeste odvahu mrknout na ty stary Texasy, ten novej neni spatnej, ale nejak extremne me zase nenadchl... jinak je pravda, ze ty japonsky horory sou dobry a opravdu hlavne vo strachu, ale jak pozoruju na svym okoli, tak malokdo zatim bohuzel vychodni styl toceni filmu prekousne... snad se to casem zmeni!  :twisted:

k Amityvile: k tomu sem se dostal teprve nedavno a jen diky netu, ale zatim sem nevidel, chtelo by to prelozit ty titulky co dela Icee z odposlechu... btw. davali Amityville negdy u nas v televizi?
Oh yes, there will be blood...  :twisted:
When there\'s no more room in hell, the dead will walk the earth.
The dead shall inherit the earth.

Chiefak

• Filmový Nadšenec
  • **
Horrory
« Odpověď #62 kdy: Srpen 18, 2004, 15:10:31 odpoledne »
No co se tyce masakru, tak jsem videl origanl prvni dil a ten byl hodne povedenej (ma to peknou atmosferu) a den potom jsem sel na remake, ale to jsem vydrzel jenom 15 minut :(
Wau kwau shawuji

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
Horrory
« Odpověď #63 kdy: Srpen 18, 2004, 23:24:51 odpoledne »
tak jen mensi update: Icee prave pracne odposlouchava Amityville 5 - The Curse. Jinak souhlasim s Bahamutem, ze by to chtelo, aby je nekdo ode me prelozil do cestiny (delam ty titulky v angline).
 Jinak co  se tyce House of 1000 corpses souhlasim s OBRem a Electric_Rabbitem. Vazne vetsi slataninu, blbost jsem asi nevidel. A o Gothice si taky myslim svy. Moc se jim ten film teda nepovedl.
Bugsy: hodlam delat EN titulky ke vsem dilum Amityville, takze stay tuned.  :wink:  Jinak zatim z Amityville se mi libila dost dvojka (Possession) a ctyrka (Evil escapes). Trojka byla takova, mno zvlastni (ale ne vylozene spatna). Uvidime dalsi dily. Jinak petku, na ktere zrovna delam, zatim nic moc bohuzel (The Curse)  :( . Jsem zvedavej az bude ten novej Amityville natocenej.  :wink:
 Bahamut: jinak v dobe kdy jsem byl v cesku si pamatuju, ze Amityville 4 davali kdysi davno na POLSAT stanici. Jinak tady ve statech davaji na TV AMC pravidelne 1,2,3 a nekdy i 4 a to je vse. Novejsi dily jsem nikde jinde nevidel zatim.  :(  A bohuzel 1,2,3 a 4 jsou bez titulku, cili bez moznosti zkontrolovat, jestli jsem je spravne odposlechnul.  :(

mido77

• Chrchel plovoucí v toaletní míse života
  • Fanoušek Seriálů
  • **
    • http://preguli@atlas.sk
Horrory
« Odpověď #64 kdy: Srpen 19, 2004, 15:34:45 odpoledne »
u mna je pan reziser george o. romero. a zabudol som na demons 1 a2 .v tej dobe to bol super horror ako aj living of the dead.mozme sa tu bavit co je dobre a najlepsie ale aj tak 1000 ludi 1000 chuti.na jednom sa zhodneme urcite ze ganer horror je best.cim viacej krvi a zabijania tym lepsie.teraz sa strasne twsim na exorcist begining ktory pojde teraz do americkych kin.dufam ze bude mat uroven ako jeho prdchodca.

Electric_Rabbit

• Kinofil
Horrory
« Odpověď #65 kdy: Srpen 19, 2004, 18:04:53 odpoledne »
nj, uvidime, co z toho vyleze... ;)

Electric_Rabbit

• Kinofil
Horrory
« Odpověď #66 kdy: Srpen 19, 2004, 18:05:59 odpoledne »
nj, uvidime, co z toho vyleze... ;)

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
Horrory
« Odpověď #67 kdy: Srpen 19, 2004, 22:25:04 odpoledne »
mido77: cituji: "cim viacej krvi a zabijania tym lepsie" tak s tim se teda alespon se mnou neshodujes. Nejsem totiz male decko, abych hodnotil zanr horory jen dle zabijeni a krve. I kdyby tam v nejakem filmu tekly hektolitry krve a bylo zabito kazdou chvili nekolik lidi a melo to stupidni dej nebo vubec zadny, tak je to u mne totalni propadak.
 Napr. u Halloween (muj velice oblibeny horor), je prave prekvapivy, jak se z bezne ctvrti, v noci stava neco uplne jinyho, hruzostrasnyho jen diky Michaelu Myersovy, co se rozhodne navstivit sve rodne mesto. Jj i horory musi mit urcitou uroven a svy tajemstvi. Jinak super stranka o hororech je Studna.cz tusim. Urcite dost lidi ji zna.

solaris104

• Příznivec ČT1
  • **
Horrory
« Odpověď #68 kdy: Srpen 20, 2004, 07:33:31 dopoledne »
Ta stranka venovana filmovym hororum je www.studna.net  :!:

Me se hrozne libi asijske horory (Ring, serie Ju-on, Suicide Club...), Jacksonovi prvotiny (Braindead, Bad Taste) nebo filmy Fulciho (Beyond, City of the Living Dead, House by the Cemetary...). Kazdy ma proste jiny vkus. Bylo by smutne, kdyby se vsem libili ty same filmy  :roll:

Electric_Rabbit

• Kinofil
Horrory
« Odpověď #69 kdy: Srpen 20, 2004, 08:50:42 dopoledne »
jj, Halloween je super a navíc je to tezka klasika...  8)

Nejakej Fulci mi taky doma lezi, asi se na to budu muset mrknout, kdyz ho vsici tak vyychvalujou... :twisted: