KULTURA > Filmy

Čtyři z tanku a pes

(1/3) > >>

kleofas:
:arrow: Ve své době jeden z nejpopulárnějších seriálů.
Lahůdka pro pamětníky. :twisted:
Lze ho sehnat v Polsku s angl.titulky za 150 Zl..

Pigotka:
Nevim co tohle dela v Request...... deleting

Fogacer:
No ja pamatuju když to vysílali na TV a v té době to byl celkem fajn seriál.Až dnes když jsem koukal na ripy z netu jsem si uvědomil kolik tam bylo ruské propagandy.Ale i tak to byl fajn seriál.Tehdy jsem byl dítě a politika soudruhů mi nějak unikala :roll:

Když si to uvědomím tak mam raději starší filmy než novinky.Ve starých filmech bylo více příležitostí jak obdivovat herecké výkony. Dnes je to spíše o image herce a trikům. Proto jsou oldies movie super a nevymřou.Novinek je dnes tolik,že ani nezůstávají v paměti.Ale to je jen můj názor.

murko:
Mala pripomienka k tejto ankete...

zobrazuje sa to na uvodnej stranke cesketitulky.com v tvare

"byl by pro vás tento seriál zajímavý"

Prva vec: nebolo by odveci napisat aspon nazov serialu, ktoreho sa hlasovanie tyka, lebo potom clovek nevie o com ma hlasovat

Druha vec: ked je to otazka, tak na konci vety ma byt otaznik ( ? )   8)

Mela:

--- Citace: "murko" ---Mala pripomienka k tejto ankete...

zobrazuje sa to na uvodnej stranke cesketitulky.com v tvare

"byl by pro vás tento seriál zajímavý"

Prva vec: nebolo by odveci napisat aspon nazov serialu, ktoreho sa hlasovanie tyka, lebo potom clovek nevie o com ma hlasovat

Druha vec: ked je to otazka, tak na konci vety ma byt otaznik ( ? )   8)
--- Konce citace ---

Dik. No vis ze sem po tom taky chtela patrat odkud to hlasovani je? Ale nikdy se mne tak nejak nechtelo :oops:  :oops:
Uz jsem to upravila.
Celkove by me zajimalo proc se prave tohle ukazuje na prvni strane...no snad admin odpovi.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi