Autor Téma: Kde sú slovenské titulky  (Přečteno 8255 krát)

Desperado74

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
Kde sú slovenské titulky
« kdy: Září 24, 2004, 09:13:44 dopoledne »
Prečo tu nie sú slovenské titulky ?! Je ich tu dokopy posledných 19...
Long Life

Cesketitulky.com

Kde sú slovenské titulky
« kdy: Září 24, 2004, 09:13:44 dopoledne »

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #1 kdy: Září 24, 2004, 12:26:05 odpoledne »
No, to bych taky rad vedel. V posledni dobe dochazelo k nejakym zmenam na serveru a s tim k souvisejicim vypadum. Pravdepodobne doslo k poskozeni sql databaze. Zkusim to dat dohromady, pokud to pujde.

Bugsy

• Chrchel plovoucí v toaletní míse života
  • Divák Telenovel
  • *
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #2 kdy: Září 24, 2004, 21:47:45 odpoledne »
ja som sem poslal titule na Terminal...zmizli!Tri krat!!!A vzdy ich vyhodili!teraz som poslal na Exorcistu the begining,tak som zvedavy,co sa bude diat!Ak zasa zmiznu,tak na to seriem!v tom pripade sem zacnem posielat uz iba nove krstne mena pre adminov!Inac boli v rarku,s nazvom avobec vsetkym,co mali mat!!!

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #3 kdy: Září 24, 2004, 22:11:40 odpoledne »
Citace: "Bugsy"
ja som sem poslal titule na Terminal...zmizli!Tri krat!!!A vzdy ich vyhodili!teraz som poslal na Exorcistu the begining,tak som zvedavy,co sa bude diat!Ak zasa zmiznu,tak na to seriem!v tom pripade sem zacnem posielat uz iba nove krstne mena pre adminov!Inac boli v rarku,s nazvom avobec vsetkym,co mali mat!!!
Takovej malinkej detail. Zapominas psat rok natoceni filmu. To je mozna duvod, proc ti mizej.
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

Alex88

• Fanoušek Seriálů
  • **
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #4 kdy: Září 25, 2004, 01:16:29 dopoledne »
Skoda, ze ich nedas aspon na Extratitles...Tam by ich aspon niekto pouzil, ale na The Terminal tam ziadne SK nie su! Skoda:( :cry:

Bugsy

• Divák Telenovel
  • *
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #5 kdy: Září 25, 2004, 09:01:36 dopoledne »
No ak je to kvo;i tomu,ze tam nie je rok natocenia,tak mi dovolte,aby som vam blahozelal !Aj moj sef je taky uchylak!Ja vas nepotrebujem!Cele cesketitulky su jeden velky trapas!Bohvie kolko dobrych tituliek sem bolo poslanych a vy ste ich vyhodili len preto,ze ten co ich spravil,mal ploche nohy...alebo co!!!!Tak si tu uzivajte ...mimochodom som si vsimol dalsich tituliek na Spidermana a day after tommorow.To som rad!Uzite si ich!

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #6 kdy: Září 25, 2004, 10:48:33 dopoledne »
Me se zda mazani takovych titulku taky prehnany, ale ja pravidla neurcuju. Muzu se s tim jen smirit, nebo sem nic neuploadovat. A pripsat za nazev rok, mi nic neudela :?
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

mido77

• Fanoušek Seriálů
  • **
    • http://preguli@atlas.sk
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #7 kdy: Září 25, 2004, 11:16:38 dopoledne »
fakticky ma stve ze zmizly slovenske titulky!to mam brat ako provokaciu alebo co?zas sa tu najde potom jeden mudry ktory to vysvetli po svojom a koniec!?nejako sa to tu zacina srat.

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #8 kdy: Září 25, 2004, 12:25:35 odpoledne »
premyslel jsem jak to mam ric, ale mido ty mi pripadas, ze si asi trochu postizenej, si precti co napsal xfucker a mozna to pochopis a pokud ne, tak se vrat to matersky skolky, nauce se cist a premyslet.
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis

Mela

• Kinofil
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #9 kdy: Září 25, 2004, 15:07:48 odpoledne »
Taky si tu chvilema pripadam, ze lidi proste neumi cist, nebo jsou tak nepozorni ci co....
Proste se pokazila databaze. Nikdo nic umyslne nesmazal :!:
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

Desperado74

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #10 kdy: Září 26, 2004, 09:50:56 dopoledne »
Taktiez neumyselne boli vynechane aj vase datumy, ciarky a zatvorky pri titulkoch, ktore boli zmazane (asi ich je jednoduchsie mazat, ako opravit).
No a co, vsak ?
Long Life

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #11 kdy: Září 26, 2004, 11:08:58 dopoledne »
tak ja nevim jestli ja jsem blbeja nebo ty lidi jsou cimdal tim nechapavejsi, zaprve se tady resi naprotosto neco jinyho a za druhe te chci videt, jak tady bude nekdo kazdej downloadovat a znovu uploadovat titulky, protoze to jinak nejde a proto se to proste maze a at si ten clovek da priste pozor, a kdyz se ti to nelibi, tak tu nemusis bejt, beztak jediny co delas, ze pises porad do requestu a stahujes titulky. Moc miluju lidi co maj plnou hubu kecu, ale aby neco udelali to :evil:
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

klikni a uvidis

Bugsy

• Divák Telenovel
  • *
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #12 kdy: Září 26, 2004, 11:42:47 dopoledne »
Mili admini!

To ste mali povedat hned, ze ste si tuto webovku takpovediac,,udelali,,pre seba,a iba pre seba!Tak to fakt nema zmysel tu byt!Nuz co uz!aj tak neviem,ci by som tu mohol zostat,pretoze slabsie vidim na jedno oko,mam ploche nohy,a moji predkovia boli Zidia!To sa asi nehodi,sem, do Superwebu,pre dokonalych,superinteligentnych,bezchybnych a neomylnych!

My sprosti a menejcenni sa porucame!

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #13 kdy: Září 26, 2004, 12:06:26 odpoledne »
tak teda papa.

klikni a uvidis

Bugsy

• Divák Telenovel
  • *
Kde sú slovenské titulky
« Odpověď #14 kdy: Září 26, 2004, 14:05:58 odpoledne »
Tvoje segra mi ho papa!