Autor Téma: alien vs .predator  (Přečteno 10082 krát)

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« kdy: Srpen 22, 2004, 05:45:34 dopoledne »
ahoj.prosim vas pomozte mi stiahla som si film alien vs. predator a nejde mi spustit!je v subore bin a nechce ho prehrat ani bs player ani radlight.a skusala som to aj cez alcohol 120.poradte mi prosim vas!dakujem.

Cesketitulky.com

alien vs .predator
« kdy: Srpen 22, 2004, 05:45:34 dopoledne »

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
alien vs .predator
« Odpověď #1 kdy: Srpen 22, 2004, 09:33:56 dopoledne »
To je image, takze ho musis nacist do virtualni mechaniky, nebo vypalit. Budto nekdo udelal bin z filmu, o cemz silne pochybuju, ale samozrejme je to mozny, nebo sis misto filmu stahla hru. K binu potrebujes jeste ".cue", ale da se nacist i bez nej. No sem zvedav co v tom binu je :)
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
hra
« Odpověď #2 kdy: Srpen 22, 2004, 09:43:08 dopoledne »
Taky se priklanim spise k tomu, ze jsi si stahla asi hru. Ono hodne lidi nevi, ze AVP je i hra, mysli si ze je jen film, ale ze ten vznikl podle hry, to uz tak zname neni... tak hodne stesti a dej vedet, jak jsi dopadla

meo

• Překladatel
  • Filmový Odborník
alien vs .predator
« Odpověď #3 kdy: Srpen 22, 2004, 10:07:24 dopoledne »
Dost VC a SVCD releasu byva v imagi, takze to nemusi byt hra ;)
Sunt certi denique fines.

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #4 kdy: Srpen 22, 2004, 10:15:55 dopoledne »
je to bin subor a nie je to hra!nainstalovala som ace megacodecs profesional a uz mi to ide spustit vo vsetkych prehravacoch.ale mam problem to napalit na cd kedze ten subor ma az 800mb.skusala som to cez nero a vzdy mi napisalo  ze mam malo miesta na cd!ved to ma byt svcd.stiahla som to s www.emulek.com a nazov je mvn-avpts.bin.poradte prosim!dakujem.

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #5 kdy: Srpen 22, 2004, 10:40:18 dopoledne »
tak to v Neru vypal jako SVCD! Kdyz vytvaris nove CD, tak naboku, vlevo, si muzes vybrat, jeslti chces CD nebo DVD a pod tim mas ruzne druhy CD, jako datove, obrazkove, VCD, SVCD atd. Tak to proste vypal jako SVCD. Nebo ti nezbyde nic jineho, nez to prevest nejakym programkem na AVI.

Stejne nechapu, proc nevypalis primo ten BIN, kdyz to v nem mas.

A doufam, ze mas 2 soubory, protoze v 1 cely film byt nemuze...

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
alien vs .predator
« Odpověď #6 kdy: Srpen 22, 2004, 10:46:36 dopoledne »
Bahamut_Lord: jen pro upresneni, film nevznikl podle hry, ale podle comicsu :)
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #7 kdy: Srpen 22, 2004, 11:09:21 dopoledne »
bahamut lord:to som skusala a jednoducho to nejde!vypise mi to the file is invalid -need MPEG-2 which was encoded for super video cd.audio 44.1Khz MPEG-1/2 layer 2,stereo .video 480x480 at 29.97 Hz or 480x576 at 25Hz.the following problems were found:stream encoding which is invalid for a (super) video cd.no video,no audio.poradte prosim.dakujem

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #8 kdy: Srpen 22, 2004, 11:37:07 dopoledne »
Ja nemam s enkodovanim SVCD zas tak velke zkusenosti, ale kdyz jsi to zkopirovala z CD co bylo SVCD, tak by to na SVCD jit vypalit zase melo. Jak rikam, nahod do nejake virtualni mechaniky ten BIN soubor, treba do daemon tools a pak udelej z te mechaniky onthefly kopii v neru. Doufam ze me chapes :). Nebo si kup vetsi, (nevim presne kolik je, kolem 800mb) CD a vypal to pres overburn v neru. Podle me je ale nejschudnejsi cesta, tak to delam ja, prevest si to na AVI, ve Virtual Dub Mpeg2.

mironto

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.mironto.sk/
alien vs .predator
« Odpověď #9 kdy: Srpen 22, 2004, 15:08:02 odpoledne »
binka maju vacsinou stale vacsiu velkost ako 700MB ale na cd sa vojdu... len musis v nere vybrat  Recorder->Burn Image... a vypalit ten bin subor (este stastie, ze sa ti to nevoslo, inak by si skoncila s jednym bin suborom na cd miesto SVCD disku, ktory prehras aj v stolnom prehravaci :wink: ).

ked nie je co robit po dlhych nocnych veceroch

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #10 kdy: Srpen 22, 2004, 16:37:53 odpoledne »
chcem sa vam vsetkym podakovat!uz to mam aj na cd.este raz dakujem.

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #11 kdy: Srpen 22, 2004, 17:45:54 odpoledne »
boze ja sa zblaznim!ked konecne viem ako ten film dostat na cd tak neviem ako tam dat aj titulky?robila som to ako mi povedal mironto ale ako tam mam dostat titulky?ja uz v zivote nestahujem film s bin!

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
titulky
« Odpověď #12 kdy: Srpen 22, 2004, 18:18:28 odpoledne »
no jestli jsi ten film uz vypalila, tak nijak :). Ale pokud ho chces prehrat v pocitaci, tak pres nejaky prehravat, BSPlayer, MicroDVD atd. A pokud na DVDprehravaci, tak to budes muset ty titulky tam vyrenderovat, pres nejaky enkoder, nebo je tam vice me asi auzhorizovat, jako u DVD... to asi trochu uz kecam, nikdy jsem do SVCD titulky nedaval. Ale rozhodne na vypalene CD uz nic nedas

a s tim, ze jsi stahla BIN to nema co delat, kdybys stahla MPG mela bys stejne problemy :)

provazecz

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #13 kdy: Srpen 22, 2004, 19:36:08 odpoledne »
No nevim, Ja to delam tak, ze to hodim do Daemona tools(virtual cd), zkopiruju to na disk a poustim to v prehravaci VideoLan.tot vse

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #14 kdy: Srpen 23, 2004, 10:03:14 dopoledne »
ja len chcem vediet ci ak vlozim ten film na cd ci tam mozem dat aj titulky?lebo tie mi cez image subor napalit nejdu!tak ako ich tam mam vlozit?dakujem!a prepacte ze vas stale otravujem!