Autor Téma: 3ivX zadarmo???  (Přečteno 5930 krát)

Chleba s máslem

• Stahovač Titulků
  • *
3ivX zadarmo???
« kdy: Červenec 07, 2004, 21:27:18 odpoledne »
Ahoj,

nevedel by prosimvas nekdo o 3ivX audio kodeku bez 30denni platnosti?
Mam totiz pekny filmy v .mp4 a rad pouzivam WMP v kombinaci s Direct VobSub, nebo MicroDVD. Muzu ty filmy hrat jedine v QuickTimu, ale bez moznosti titulek, coz u Japonskych filmu je docela big problem, a nebo ve Video Lan Clientu, kde mi zase vadi, ze titulky se mastej do obrazu, jako u DVDplayeru.

Taky sem se chtel zeptat, jestly nejde killnout Direct VobSub. Rusi mi totiz Translator. Naskakujou tam ty cerny plochy jak ze shora, tak ze spoda. Pruda!!! Task manager to nevidi, takze to kilnout neumi.
Nebo, jak ho naopak zapnout, treba ke QuickTimu.

A dalsi otazka: Nema nekdo anglicky titulky k "Tajemstvi hradu v Karpatech"?

A posledni: Cesky titulky k "Mona Lisa Smile", ale ne ty co sou na netu uz 2 mesice. Maj 3 radky. Pruda!!! A ja sem linej kvuli takovimu filmu je predelavat. Ted vysel original DVD v Cestine.

Dik za jakoukoliv radu.

Cesketitulky.com

3ivX zadarmo???
« kdy: Červenec 07, 2004, 21:27:18 odpoledne »

GiGoLLo

• Filmový Nadšenec
  • **
3ivX zadarmo???
« Odpověď #1 kdy: Červenec 08, 2004, 07:25:57 dopoledne »
stiahni si Media Player Classic, v nom prehras cokolvek a mozes si tam otvorit i titulky.  :wink:

Chleba s máslem

• Stahovač Titulků
  • *
3ivX zadarmo???
« Odpověď #2 kdy: Červenec 14, 2004, 01:39:04 dopoledne »
Diky GiGoLLo,

zkousel sem to, ale nejde to. Musim mit totiz nainstalovanej kodek MP4 audio. Ten je jenom v 3ivX (30ti denni platnost).
Uz se o to pokousim asi 2 mesice a porad nic. Ted sem nasel dalsi rady na netu, ale moc mi to nejde. S tim 3ivX dekodovat video a s CoreAAC audio. Nejak mi to zatezuje comp, az tak ze se film sekaaaa.
Zna nekdo Angelpotion Codec??? Sel by na to pouzit???

Jeste ma pro mne nekdo nejakou radu???

Prosiiiim, prosiiiim.

Dik a dobrou.

Lagardere

• Příznivec ČT1
  • **
Re: 3ivX zadarmo???
« Odpověď #3 kdy: Červenec 14, 2004, 09:31:11 dopoledne »
Citace: "Chleba s máslem"
Ahoj,

nevedel by prosimvas nekdo o 3ivX audio kodeku bez 30denni platnosti?
Mam totiz pekny filmy v .mp4 a rad pouzivam WMP v kombinaci s Direct VobSub, nebo MicroDVD. Muzu ty filmy hrat jedine v QuickTimu, ale bez moznosti titulek, coz u Japonskych filmu je docela big problem, a nebo ve Video Lan Clientu, kde mi zase vadi, ze titulky se mastej do obrazu, jako u DVDplayeru.

Taky sem se chtel zeptat, jestly nejde killnout Direct VobSub. Rusi mi totiz Translator. Naskakujou tam ty cerny plochy jak ze shora, tak ze spoda. Pruda!!! Task manager to nevidi, takze to kilnout neumi.
Nebo, jak ho naopak zapnout, treba ke QuickTimu.

A dalsi otazka: Nema nekdo anglicky titulky k "Tajemstvi hradu v Karpatech"?

A posledni: Cesky titulky k "Mona Lisa Smile", ale ne ty co sou na netu uz 2 mesice. Maj 3 radky. Pruda!!! A ja sem linej kvuli takovimu filmu je predelavat. Ted vysel original DVD v Cestine.

Dik za jakoukoliv radu.

Anglický titule k českejm filmům najdeš tady www.mujweb.cz/www/engsubsforczmovies
Stě sem řek a basta...