Autor Téma: Nejlepsi film  (Přečteno 30028 krát)

djkoma

• Stahovač Titulků
  • *
Nejlepsi film
« Odpověď #60 kdy: Leden 02, 2006, 19:17:18 odpoledne »
War of the Worlds - nejlepsi film? :-)))) usměvné velice ;)
jinak Americká krása, Vykoupení z věznice Shaw., Mullholand drive(resp. David Lynch Rulez:-))), dost se tu zapomíná na Terminátora 2, který podle mě patří mezí špičku akce (a ještě dlouho tam zůstane;)), Mezi to nejlepší v horrorech jistě patří The omen, Rosemary má dětátko a Ti druzí(sakra napoprvý mrazivý jako 6 smysl, škoda, že další film na jendo použití...), Larse von Trier společně s Lynchem patří ke kultovním režisérům a točí většinou skvosty filmařského umění (poznámka k Breaking the Waves - Dancer in the Dark je lepší :-))ale nejsou v něm zvony uznávám :( )... V každém žánru by se našlo mnoho kvalitních a min. 3 nej snímky, ale vybrat jeden to nejde určitě (osobně i rád popíjím obohacené moloko, ale to je jiná historie :-P)

Cesketitulky.com

Nejlepsi film
« Odpověď #60 kdy: Leden 02, 2006, 19:17:18 odpoledne »

Gooofy

• Fanoušek TV Nova
  • **
Nejlepsi film
« Odpověď #61 kdy: Leden 03, 2006, 15:07:57 odpoledne »
Pro mě je to: Láska nebeská, a série Harryho Pottra    :D
Ouki Douki !@#$%&

Karamia

• Překladatel
  • Kinofil
Nejlepsi film
« Odpověď #62 kdy: Leden 03, 2006, 15:36:11 odpoledne »
A kolik ti je 15?
Pavelino

harryboo

• Filmový Nadšenec
  • **
Nejlepsi film
« Odpověď #63 kdy: Leden 03, 2006, 17:05:32 odpoledne »
No mě teda 15 není, ale Láska nebeská je fakt cool :lol: Nevím jestli bych jí dal zrovna mezi nejlepší filmy, ale můžu na to mrknout kdykoliv. Každopádně včera jsem dokoukal Spoorloos( r.v. 1988) a fakt mě to dostalo. Těžko se to dá asi řadit do kategorie "Nejlepší film", ale je to fakt úlet. Doporučuju! Jenom škoda, že na to nejsou český title. Tohle by si to fakt zasloužilo :czech:

KaZbunda

• Stahovač Titulků
  • *
Nejlepsi film
« Odpověď #64 kdy: Leden 04, 2006, 12:19:38 odpoledne »
Nejlepší je Dogville, Eternal Sunshine a Butterly Effect, a ze sriálů samozřejmě Futurama a Simpsons

bexiczek

• Divák Telenovel
  • *
Re:Nejlepsi film
« Odpověď #65 kdy: Říjen 25, 2011, 15:57:40 odpoledne »
Top Gear :-)
Doporučuj Česke Forum
Také navštivte článek půjčka ihned online.
Pokud potřebujete havarijní pojištění, klikněte na předchozí odkaz.