Autor Téma: Rozdělení titulků  (Přečteno 3883 krát)

Lagardere

• Příznivec ČT1
  • **
Rozdělení titulků
« kdy: Květen 03, 2004, 22:45:37 odpoledne »
Možná by nebylo od věci rozdělit milontery verze titulků na jeden film do jediné složky. Začíná to tady být nepřehledné a rovná se to bordelu na ostatních webech. :-( [je třeba se zase posunout o kus dál, aby byl web ještě lepší]. Co vy na to?
Stě sem řek a basta...

Cesketitulky.com

Rozdělení titulků
« kdy: Květen 03, 2004, 22:45:37 odpoledne »

Spiritmonger

• Stahovač Titulků
  • *
zprehledneni...
« Odpověď #1 kdy: Listopad 01, 2004, 20:50:54 odpoledne »
Urcite by to hodne zprehlednilo a umoznilo najit ty spravne titulky.... prece jenom je dost ruznych verzi daneho videa.

Jen mi pripada, ze to nebude moc jednoduche, protoze vzhled databaze je jako 'normalni forum' a tak mi prijde, ze misto upravit by se musela cela slozka 'databaze titulku' predelat.

Mela

• Kinofil
Rozdělení titulků
« Odpověď #2 kdy: Listopad 01, 2004, 21:14:32 odpoledne »
To zas bude admin rad  :lol:  :lol:  :lol:
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
Rozdělení titulků
« Odpověď #3 kdy: Listopad 02, 2004, 15:18:20 odpoledne »
no on preci nema co delat :) Takze bude naprosto nadseny, ze mu pribude zase trosku prace :lol:  :lol:  :lol:
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis

mendrit

• Fanoušek Seriálů
  • **
Re: zprehledneni...
« Odpověď #4 kdy: Listopad 02, 2004, 16:27:21 odpoledne »
Citace: "Spiritmonger"
Urcite by to hodne zprehlednilo a umoznilo najit ty spravne titulky.... prece jenom je dost ruznych verzi daneho videa.

Jen mi pripada, ze to nebude moc jednoduche, protoze vzhled databaze je jako 'normalni forum' a tak mi prijde, ze misto upravit by se musela cela slozka 'databaze titulku' predelat.

Taky jsem pro. Teď tu totiž není efektivní způsob vyhledání starších titulků, protože něco vyhledat pomocí "vyhledání" ne vždy zabere a listovat po stránkách bez možnosti se dostat ihned doprostřed seznamu je velmi zdlouhavé.