Autor Téma: Nejhloupejsi, nejnudnejsi atd. film  (Přečteno 50651 krát)

mjjk

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://mujweb.cz/sport/sypky
**
« Odpověď #30 kdy: Červenec 28, 2003, 10:59:01 dopoledne »
Já vždycky radši film dokoukám, když už jsem si ho tedy pustil, to už abych alespoň neztratil zbytečně ten čas, co jsem tomu již věnoval. V životě jsem ale nedokoukal jen jeden jediný film, a to je největší šit, co snad lidstvo kdy vyplodilo, a to je
MAN ON THE MOON
s J. C.
Jinak Animatrix je rozhodně skvělé dílo! (krom toho titulkového překladu. Renaissance není znovuzrození, ale renesance etc. etc. Znovuzrození je angl. regeneration n. rebirth a lat. renatio. Sice má renesance sloveso renasci - znovu se zrodit -za zaklad, ale preklad to opravdu neni)
Peace I leave with you; My peace I give to you;
not as the world gives do I give to you. Do not let your heart be troubled.
(John 14:27)

Cesketitulky.com

**
« Odpověď #30 kdy: Červenec 28, 2003, 10:59:01 dopoledne »

GiGoLLo

• Filmový Nadšenec
  • **
Nejhloupejsi, nejnudnejsi atd. film
« Odpověď #31 kdy: Červenec 28, 2003, 12:09:07 odpoledne »
ja mam minimalne kandidata: All About The Benjamins.
hra tam Ice Cube, je to jeho scenar, on to produkoval.
stupidnejsi film tazko hladat.
primitivny scenar, este horsie herecke vykony. a origos titulky z dvd su tiez kapitola sama o sebe. ked chcete dostat vyrazku, odporucam pozriet film s CZ titulkami.  :lol:

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
« Odpověď #32 kdy: Červenec 28, 2003, 15:46:38 odpoledne »
tadzi: JJ, David Lynch je muj nejoblibenejsi reziser.
         Ale we were soldiers fakt nebrat.

bluedog: Vit je proti Albertovi zabar. Se podivej na Omega Doom.

mjjk: To si snad delas srandu. :oops:
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #33 kdy: Červenec 28, 2003, 17:25:10 odpoledne »
Citace: "Icee"
mRn_Eo: mno a ja aby to zkontroloval, jak moc je to velka <|>vina a nuda, tak jsem se zrovna na nej kouknul. reknu ti kamo, ze uz jsem se dlouho takhle dobre uprimne od srdce nepobavil u toho filmu. Asi vec vkusu. :) Chris Tucker je dost dobrej v tom filmu. No je to asi tim, ze takovehle podobne filmy tu lidi maji radi a uprimne od srdce se zasmejou. Dale asi i vic spravne pochopit dvojsmysli, kulturu a zvyklosti a v neposledni rade vtipky, ktery tam byly. A ze jich nebylo malo. Jinak titulky jsem vypnul a koukal radsi v originale. Zas jedny delany lidma co tomu filmu nerozumeli. A uzil jsem si ho skvele bez nich. Dokonce mi to dodalo chut spachat k tomu filmu vlastni titulky. Mno uvidime jeste ;)
 Takze ja se bavil dobre a jsem rad, ze ses o ty komedii zminil. :)
Dokonce ten film jako jeden z mala pujde do sbirky.

Možná to bylo tím, že sem to viděl s šitovejma titulkama a soustředil sem se jen na ně a ne na to co mluvěj. Ale fakt sem viděl celkem kus a vubec sem se u toho nesmál...

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
Re: Fuj hnus
« Odpověď #34 kdy: Červenec 28, 2003, 17:27:24 odpoledne »
Citace: "Chiefak"
Nejhorsi filmy, co znam, tak je Kevin & Perry Go Large
a Boat Trip...je hnus a zbytecne vyhozeny prachy.

Není náhodou Kevin & Perry Go Large česky Klub sráčů? Jestli jo, tak u toho filmu sem fakt umíral. Ale v dobrým slova smyslu. Tak nechutnej film už sem dlouho neviděl :). Po tom, co sem ho shlýdnul, sem nevěděl, jestli ho mám okamžitě smazat nebo si ho vypálit  :D  :D

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #35 kdy: Červenec 28, 2003, 17:28:03 odpoledne »
Citace: "bluedog"
Citace: "Seifer Almasy"
Nejhorsi film za posledni dobu: We Were Soldiers. V pulce jsem to vypnul.

No to si nemyslim. Film to je skvelej.

Mě se to taky celkem líbilo...

GiGoLLo

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #36 kdy: Červenec 28, 2003, 17:46:13 odpoledne »
We Were Soldiers sa mi tiez velmi pacilo, mam to dokonca aj na dvd pripravene na pozretie. je to skor vec vkusu. "americka propaganda" apod som pocuval od kamosov ktori "do toho vidia". ja si nerobim iluzie, preto v tomto smere nevyslovujem ziadne kritiky a hodnotenia.

Nightwish

• Fanoušek Seriálů
  • **
« Odpověď #37 kdy: Červenec 28, 2003, 17:56:16 odpoledne »
Citace
Nejhorsi filmy, co znam, tak je Kevin & Perry Go Large

Citace
Není náhodou Kevin & Perry Go Large česky Klub sráčů?

Jo to je presně ono... nechápu jak to může někdo označit za nejhorší film, sice to bylo nechutný etc... ale jsou mnohem horší, kde je navíc humoru mnohem míň  :twisted:  :twisted:  :twisted: ...

lennyd

• Divák Telenovel
  • *
« Odpověď #38 kdy: Červenec 28, 2003, 19:30:10 odpoledne »
Jeste me docela znechutily Rush Hour a Rush Hour 2. Chan byl dobrej, ale Chris Tucker jeho vykon dost srazi == imho se hodi jen do Patyho Elementu, kde hral dobryho cvoka :)

Mela

• Kinofil
« Odpověď #39 kdy: Červenec 28, 2003, 20:22:04 odpoledne »
Citace: "mR_nEo"
Citace: "Claricia"
Mno.. Abych se priznala, tak vetsinou se filmy radi na ty, co jsem schopna dokoukat, a ty, ktere proste nedokoukam, protoze me nudi.

A do te druhe skupiny za posledni mesic a pul patri kupodivu Femme Fatale a Animatrix - tyhle dva filmy jsem proste nedokazala dokoukat do konce....

Tak Femme Fatale sem nevidel, ale u Animatrixu si dovoloju oponovat. Je to jeden z nejlepsich kousku co sem kdy videl. Uz sem to zkouknul cely asi petkrat a nejoblibenejsi pribeh (Second Renesance 1. a 2. cast) asi sedmkrat. Fakt na to nenecham dopustit.

Animatrix prece neni film jako takovy, ale nadherne udelane anime....

A nejhorsi film ? Co  XXX ?
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

mironto

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.mironto.sk/
Re: **
« Odpověď #40 kdy: Červenec 28, 2003, 21:05:59 odpoledne »
Citace: "mjjk"
Já vždycky radši film dokoukám, když už jsem si ho tedy pustil, to už abych alespoň neztratil zbytečně ten čas, co jsem tomu již věnoval. V životě jsem ale nedokoukal jen jeden jediný film, a to je největší šit, co snad lidstvo kdy vyplodilo, a to je
MAN ON THE MOON
s J. C.
Jinak Animatrix je rozhodně skvělé dílo! (krom toho titulkového překladu. Renaissance není znovuzrození, ale renesance etc. etc. Znovuzrození je angl. regeneration n. rebirth a lat. renatio. Sice má renesance sloveso renasci - znovu se zrodit -za zaklad, ale preklad to opravdu neni)

tak to si trochu prehnal... jeden s mala filmov, kde J.C. nieco aj zahral, nie len robil debilne ksichty.
Ja si velmi nespominam na nejake strasne filmy, lebo si stale najprv pozriem komentare na imdb, nez nieco pozrem a venujem tomu cas, ale pamatam, ze raz ma kamarat dostal do kina na misiu na mars :roll:  :wink: odvtedy uz vyber robim len ja :rofl:

ked nie je co robit po dlhych nocnych veceroch

Nazghul

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=472
Re: **
« Odpověď #41 kdy: Červenec 28, 2003, 23:05:55 odpoledne »
Citace: "mironto"
Citace: "mjjk"
MAN ON THE MOON
s J. C.

tak to si trochu prehnal... jeden s mala filmov, kde J.C. nieco aj zahral, nie len robil debilne ksichty.
Ja si velmi nespominam na nejake strasne filmy, lebo si stale najprv pozriem komentare na imdb, nez nieco pozrem a venujem tomu cas, ale pamatam, ze raz ma kamarat dostal do kina na misiu na mars :roll:  :wink: odvtedy uz vyber robim len ja :rofl:

Uplne si mi to vzal z huby :lol:  MAN OF THE MOON je podle me nejlepsi Jimuv film a to ho zrovna dvakrat moc nemusim. Andy Kaufman proste RULEZ :wink:

Nazghul

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=472
« Odpověď #42 kdy: Červenec 28, 2003, 23:08:47 odpoledne »
Citace: "Me-la"
Citace: "mR_nEo"
Citace: "Claricia"
Mno.. Abych se priznala, tak vetsinou se filmy radi na ty, co jsem schopna dokoukat, a ty, ktere proste nedokoukam, protoze me nudi.

A do te druhe skupiny za posledni mesic a pul patri kupodivu Femme Fatale a Animatrix - tyhle dva filmy jsem proste nedokazala dokoukat do konce....

Tak Femme Fatale sem nevidel, ale u Animatrixu si dovoloju oponovat. Je to jeden z nejlepsich kousku co sem kdy videl. Uz sem to zkouknul cely asi petkrat a nejoblibenejsi pribeh (Second Renesance 1. a 2. cast) asi sedmkrat. Fakt na to nenecham dopustit.

Animatrix prece neni film jako takovy, ale nadherne udelane anime....

A nejhorsi film ? Co  XXX ?

JJ, Animatrix je parada  :wink:  Jinak k tomu XXX. Byla to fakt bida. Kdyby tam nehral Vasut a nebyly tam silenosti typu Alpy v Cechach, tak bych si to nevypalil. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #43 kdy: Červenec 29, 2003, 01:30:17 dopoledne »
lennyd: Rush Hour a Rush Hour 2 jsou nahodou dost dobry filmy. Mam naprosto opacnej nazor nez ty. Chris Tucker je muj velice oblibeny komik (hlavne jak dokaze pohotove reagovat na pomalu jakoukoliv situaci a keca a keca a keca  :lol: ). Opet muzu napsat, ze bys ho musel slyset v originalu a hlavne velice dobre rozumet o cem "mele" (super znalost anglictiny a black slangu). Zato Jackie Chan uz se zda diky svym porad stejnym silenostem pomalu ohranej viz Tuxedo a dalsi filmy. Zacina me pomalu nudit. Chris Tucker ruleez :!:  :!:  :!:
mR_nEo: mas pravdu ty titulky byli otresny a to si klidne napsali JARIN a hi - quality  :lol: Vsak jsem hned vlepil komentar na extra titles. 5 minut jejich titulek a musel jsem je vypnout a divat se bez nich. Teprve pak to melo tu spravnou stavu a atmosferu.  :yeah:

tadzi

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.tadzi.com
« Odpověď #44 kdy: Červenec 29, 2003, 07:49:01 dopoledne »
Nazghul: XXX - napodobne  :D

Icee: souhlas, Rush Hour a Rush Hour 2 sou OK

Me-La: Animatrix je super

Man on the Moon je skvelej!! Carrey to fakt zahral super, jinak se mi dost libil jeste v Truman Show (taky vazna role)
.....Hop sem, hop tam.....