Autor Téma: Nejhloupejsi, nejnudnejsi atd. film  (Přečteno 48419 krát)

bluedog

• Příznivec ČT1
  • **
Nejhloupejsi, nejnudnejsi atd. film
« kdy: Červenec 27, 2003, 18:36:11 odpoledne »
Ktery je podle vas ten nejblbejsi (Proste ten NEJ) film, ktery jste kdy videli???  :D

Hned pridam ten svuj tip :wink: Sice nevim, zdali to nekdo bude schopen prebit, ale tim NEJdebilnejsim filmem, ktery jsem v zivote videl je Waterllo po česku.
This is your world, these are your people, you can live for yourself today, or help build tomorrow for everyone.

Cesketitulky.com

« kdy: Červenec 27, 2003, 18:36:11 odpoledne »

Claricia

• Fanoušek Seriálů
  • **
    • http://www.webpark.cz/misskk
« Odpověď #1 kdy: Červenec 27, 2003, 18:48:11 odpoledne »
Mno.. Abych se priznala, tak vetsinou se filmy radi na ty, co jsem schopna dokoukat, a ty, ktere proste nedokoukam, protoze me nudi.

A do te druhe skupiny za posledni mesic a pul patri kupodivu Femme Fatale a Animatrix - tyhle dva filmy jsem proste nedokazala dokoukat do konce....
Claricia, princezna skotská, maniak přes filmy a počítače ;o))))

bluedog

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #2 kdy: Červenec 27, 2003, 19:42:39 odpoledne »
Citace: "LORD dR-aGoN"
A mam dalsi... Battlefield Earth (Bojiště země) a eXistenZ

tezko posoudit, kterej vybrat jako nej... Vsechno sou to <i>   :roll:  :roll:

JJ na ty bych male zapomel.  :D  Ale s "filmem" Waterllo po česku se to srovnavat neda. On by totiz "film" Waterllo po česku muselo byt nejdrive filmem, ale takovy paskvil jsem fakt dlouho nevidel a snad uz nikdy neuvidim.  :shock:
This is your world, these are your people, you can live for yourself today, or help build tomorrow for everyone.

bluedog

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #3 kdy: Červenec 27, 2003, 19:44:14 odpoledne »
Citace: "Claricia"
Mno.. Abych se priznala, tak vetsinou se filmy radi na ty, co jsem schopna dokoukat, a ty, ktere proste nedokoukam, protoze me nudi.

A do te druhe skupiny za posledni mesic a pul patri kupodivu Femme Fatale a Animatrix - tyhle dva filmy jsem proste nedokazala dokoukat do konce....

No Femme Fatale byl fakt shit s tim souhlasim, ale Animatrix nebyl spatnej. I kdyz zastavam nazor, ze nejlepsi film co kdy bratri Wachovsti natocili je film Bound  , proti nemu je i Matrix studenym cajickem.  :D

lennyd

• Divák Telenovel
  • *
« Odpověď #4 kdy: Červenec 27, 2003, 20:38:59 odpoledne »
Zrovna eXistenZ i Battlefield Earth patri k mejm oblibenejsim filmum. Ale pokud si mam vzpomenou na ten nej<|> :) tak jednoznacne Orange County  a Dead Sexy

lennyd

• Divák Telenovel
  • *
« Odpověď #5 kdy: Červenec 27, 2003, 20:49:03 odpoledne »
bo z tech novejsich Dearailed, Foreigner ci hellborn . To sou perly.

lennyd

• Divák Telenovel
  • *
« Odpověď #6 kdy: Červenec 27, 2003, 20:51:34 odpoledne »
Jeste jsem si vzpomel na jeden uzasnej film (kdyz uz sme u toho sexu) a to Diary Of Sex Addict. Pokud mate pritelkyni (pritele) a chcete se ji (ho) zbavit tak to je idealni filmecek  :lol:

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #7 kdy: Červenec 27, 2003, 21:55:29 odpoledne »
Citace: "Claricia"

Tak Femme Fatale sem nevidel, ale u Animatrixu si dovoloju oponovat. Je to jeden z nejlepsich kousku co sem kdy videl. Uz sem to zkouknul cely asi petkrat a nejoblibenejsi pribeh (Second Renesance 1. a 2. cast) asi sedmkrat. Fakt na to nenecham dopustit.

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #8 kdy: Červenec 27, 2003, 21:59:47 odpoledne »
A tady je můj příspevěk do největsích <|>vin na světě: je jim "superúžasný" film Jay and Silent Bob strike back. To byl jeden z velmi mála filmů, co sem fakt se znechucením po asi půl hodině vypnul a smazal. To byl fakt votřes...  :D

lennyd

• Divák Telenovel
  • *
« Odpověď #9 kdy: Červenec 28, 2003, 03:26:01 dopoledne »
Citace: "LORD dR-aGoN"
lennyd: teda chlape, na co to koukas za filmy?  tou sou totiiz skutecne "perly" novodobe kinematografie. :lol:  :lol:  :rofl:
Takovejch bych se ani kostetem nedotkl.  :lol:  8)  :wink:

No to vis, pri tech kvantech filmu se ne vzdy zadari :)

Depi

• Fanoušek TV Nova
  • **
« Odpověď #10 kdy: Červenec 28, 2003, 06:59:07 dopoledne »
NO blbosti je spousta, ale neco se da odpustit, kdyz clovek privre obe oci..:)) Ale co jsem nerozdejchal ja, tak to byl  "Prci, prci, prcicky". Komedie u ktere se ani jednou nezasmeju me teda vazne usadila a jen diky nazorum kolem co jsem slysel, jsem vydrzel v nadeji ze aspon jeden for prece musi padnout.. a nic. Ale na druhou stranu mi tento film snizil latku u komedii a ted uz prekousnu i ty na ktere bych se driv nekoukal ani 5min.:))  A nebejt scen s Pavlem Liskou, tak podobne by dopadnul asi i film Pupendo.V pulce uz jsme s mladou sli delat nejake domaci prace a film bezel jako kulisa, protoze tak moc jsem se uz u niceho nenudil.

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #11 kdy: Červenec 28, 2003, 07:04:14 dopoledne »
mRn_Eo: mno a ja aby to zkontroloval, jak moc je to velka <|>vina a nuda, tak jsem se zrovna na nej kouknul. reknu ti kamo, ze uz jsem se dlouho takhle dobre uprimne od srdce nepobavil u toho filmu. Asi vec vkusu. :) Chris Tucker je dost dobrej v tom filmu. No je to asi tim, ze takovehle podobne filmy tu lidi maji radi a uprimne od srdce se zasmejou. Dale asi i vic spravne pochopit dvojsmysli, kulturu a zvyklosti a v neposledni rade vtipky, ktery tam byly. A ze jich nebylo malo. Jinak titulky jsem vypnul a koukal radsi v originale. Zas jedny delany lidma co tomu filmu nerozumeli. A uzil jsem si ho skvele bez nich. Dokonce mi to dodalo chut spachat k tomu filmu vlastni titulky. Mno uvidime jeste ;)
 Takze ja se bavil dobre a jsem rad, ze ses o ty komedii zminil. :)
Dokonce ten film jako jeden z mala pujde do sbirky.

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #12 kdy: Červenec 28, 2003, 07:08:51 dopoledne »
S tou kravinou vyzdvihovanou do nebe Pupendem souhlasim s tebou. Zase naopak pri Kamenaku jsem se celkem bavil (asi jedina perla z ceske kinematografie). Holt troska porad jeste umi tocit. Zbytek, ale co se natocilo sucharina. takovy je muj nazor na vec.

bluedog

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #13 kdy: Červenec 28, 2003, 07:13:24 dopoledne »
Citace: "lennyd"
bo z tech novejsich Dearailed, Foreigner ci hellborn . To sou perly.

JJ Foreigner je opravdu perla  :lol:

bluedog

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #14 kdy: Červenec 28, 2003, 07:14:22 dopoledne »
Citace: "lennyd"
Jeste jsem si vzpomel na jeden uzasnej film (kdyz uz sme u toho sexu) a to Diary Of Sex Addict. Pokud mate pritelkyni (pritele) a chcete se ji (ho) zbavit tak to je idealni filmecek  :lol:

Mluvis z vlastni zkusenosti??  :D  :lol: JJ ale film je to spravne ujetej a herecke obsazeni fakt stoji za to.  :D