Autor Téma: Dodrzovani pravidel!!!  (Přečteno 3660 krát)

Pigotka

• Příznivec ČT1
  • **
Dodrzovani pravidel!!!
« kdy: Leden 30, 2004, 01:31:13 dopoledne »
Zdravim
Dneska v noci jsem se konecne dokopal k tomu, abych udelal poradek ve sve sekci. Dal jsem tomu nekolik hodin, ale konecne jsem s tim pohl. Kdo se podival urcite si vsiml, ze jsem velice zredukoval nadbytecne temata a ukoncil jiz prelzene requesty, takze se jejich pocet zredukoval jen na 2 strany.    
Behem vsech uprav jsem byl nucen smazat nektera teata a vetsinu z nich upravit. Prozatim jsem stihl jen prvni stranu.

Proto jsem chtel vsem rict, ze:
1) Jiz nebudu tolerovat spatne zadany request (tj. nazev tematu - pripominam povinost uvadet rok podle IMDB) a prilozene titulky primo v tematu.

Nebudu vahat udelovat zlute a cervene varovani jakemukoli uzivateli!!!!!

2) Doufam, ze me ostatni moderatori budou nasledovat a zacnou dbat na dodrzovani pravidel ve svych sekcich

Dale jsem chtel poprosti vsechny co uvidi ze uz je nejake tema uzavrene at mi poslou report. Je na to specialni tlacitko v kazdem tematu. Nejsem schopny sam vedet, ktere tit. uz jsou ci nejsou hotovy.

Postupem casu doupravuju zbytek temat. :WH:  :thanks:
-------------------
Hi ALL .....Pigotka

Cesketitulky.com

Dodrzovani pravidel!!!
« kdy: Leden 30, 2004, 01:31:13 dopoledne »

mjjk

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://mujweb.cz/sport/sypky
Ke korekci
« Odpověď #1 kdy: Únor 03, 2004, 13:41:41 odpoledne »
Správně, máte mou podporu. Objevil se mi sice dvakrát případ, že jsem uzamkl téma korekce titulí v domnění, že diskuze k nim skončila, a následně jsem dostal vynadáno od někoho, kdo chtěl ještě něco dále rozvádět, ale jinak to asi nejde.
Peace I leave with you; My peace I give to you;
not as the world gives do I give to you. Do not let your heart be troubled.
(John 14:27)

Nazghul

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=472
Dodrzovani pravidel!!!
« Odpověď #2 kdy: Únor 03, 2004, 13:59:31 odpoledne »
JJ, taky souhlasim. :wink:  Jen se chci zeptat. Staci doufam v requestu jen link ke stahnuti neprelozenych titulku? Nemusim to jeste uploadovat primo sem?  8)

Mela

• Kinofil
Dodrzovani pravidel!!!
« Odpověď #3 kdy: Únor 03, 2004, 14:29:40 odpoledne »
Teda vam reknu, ze to prilozeni titulku primo v requestu se mne moc nelibi.

1) rada si hledam titulky sama, protoze si vybiram mezi span. , eng. a ital. a taky podle releasu meho filmu

2) spousta lidi ani nevi kde je hledat, coz my prekladatele mame v malicku :twisted:  

3) spousta lidi ani nevi, jestli jsou ty prilozene titulky co k cemu, kdyz ten jazyk neumi  :roll:  :roll:

Asi tak. 8)
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

Pigotka

• Příznivec ČT1
  • **
Dodrzovani pravidel!!!
« Odpověď #4 kdy: Únor 03, 2004, 14:49:29 odpoledne »
Jak jsem psal. Ja jsem zasadne proti uploadu titulku do Request fora.
EN tit. patri do databaze. A zbytek kazdy vi kde najit.

JEste mam ale dotaz: Jak uzamknu temata, ktere jsem neuzamkl pred presunutim do archivu?
-------------------
Hi ALL .....Pigotka