Autor Téma: DVD Writer  (Přečteno 5681 krát)

mjjk

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://mujweb.cz/sport/sypky
DVD Writer
« kdy: Srpen 18, 2003, 10:30:57 dopoledne »
Hello. Mám už nějakou dobu zálusk na DVD vypalovačku. Mám vyhlídnutou [shadow=red]DWR TOSHIBA SDR 5002[/shadow], je to 2-rychlostní DVD-RW a stojí pětku včetně DPH. Má s DVD vypalováním někdo zkušenosti? Nebo s konkrétními mašinami? Strašně teď zlevnily DVD-R/RW; mám v plánu napráskat všechny filmy na DVD-R a do pošetek s nima, abych ušetřil místo (už mi přetéká krabice od banánů).
Peace I leave with you; My peace I give to you;
not as the world gives do I give to you. Do not let your heart be troubled.
(John 14:27)

Cesketitulky.com

DVD Writer
« kdy: Srpen 18, 2003, 10:30:57 dopoledne »

GiGoLLo

• Filmový Nadšenec
  • **
DVD Writer
« Odpověď #1 kdy: Srpen 18, 2003, 10:56:04 dopoledne »
ked prihliadas na cenu, tak chod do Pioneer A05/DVR105, je to podla testu na cdrinfo najkompaktibilnejsia mechanika  :D
sam ju mam doma a som velmi spokojny. pomocou upraveneho fw mozes palit na 1x media rychlostou 2x (konkretne mam skusenosti s Traxdata, atip Princo).

mjjk

• Filmový Nadšenec
  • **
Multidisc
« Odpověď #2 kdy: Srpen 18, 2003, 11:02:01 dopoledne »
Jasněže jsem mluvil o Multidisc DV-R/RW! I CD pálím na Multidisc. Občas mi něco shoří v palírně, ale když se to nastřádá, tak jdu reklamovat šitózní výrobky (vžycky tak když jich mám pět nebo šest spálenejch) a dostanu za ně nová CD a bez mrknutí oka. A už jsem od kámoše dostal filmový DVD-RW se šesti jednocédéčkovýma avinama DVD ripů a bylo to cool (Multidisc RW). A navíc na DVD-R/RW se dají narvat VCD mpegy jako jednotlivý VCD stopy, což umí číst dneska už každá normální stolní mašina, takže kámošům budu moci pálit několik filmů na jedno DVD, pěkně si svoje DivX slepím s titulema, přehodím do VCD mp1 a hurá multitrack VCD, ale na na DVD-R!
A AO5 Pioneer  je 4x a nejlevnější nová stojí v Praze 6.8303,- vč. DPH. A to je moc, to za to dát nechci. A ta dvojková Toshiba má 24m záruku, já bych jí dal pořádně zabrat a až se za rok, rok a půl potne, tak hurá novou ze záruky.

mjjk

• Filmový Nadšenec
  • **
CD
« Odpověď #3 kdy: Srpen 18, 2003, 11:21:48 dopoledne »
Diplom sice jeste nemam, ale statnice jo a zkousku z Obchodniho prava taky a vec se ma tak: je to pravda jen zcasti. CD sice jsou spotrebni material, ale to samo o sobe neznamena, ze nelze uplatnit reklamacni narok. To bychom tvrdili, ze kdyz si koupis sto DVD-R spindl a byla vadna serie, kaz na podkladove vrstve napr., tak mas smulu a vylil jsi sest tisic do kanalu. Coz je ocividne nesmysl. Reklamujes z reklamacniho duvodu, ze sis zakoupil vyrobek, ktery nesplnuje kvalitativni predpoklady nutne pro pouziti vyrobku, tedy vyrobek, ktery nelze pouzit pro ucely, pro nez byl vyroben. Asi jako kdyz si koupis bryle pod vodu a tece ti do nich. To jsou podvodni bryle k nicemu, protoze sis je koupil proto, aby netekly. Tedy CD/DVD, ktera se nedaji pouzit k vypaleni jsou narokovatelna v beznem reklamacnim rizeni. Ja kupuji bud primo v Multidiscu (u Holesovicke trznice naproti Jatecni ulice, kolma ke Komunardu/Delnicke) anebo v Alzasoftu (Jatecni 33A, naproti Multidiscu pres ulici Komunardu/Delnicka) a zatim mi vzdycky reklamaci prijali. Mimochodem Alzasoft pred tremi mesici udelal aferu s CD Ritec, kdy musel do Madarska vratit vyrobci cely kamion spindlu, protoze jim prislo nekolik desitek reklamaci celeho spindlu (byla vadna cela serie spindlu, necistota v polyvinylu podkladove vrstvy). A mimochodem: kdo nic reklamovat nezkusi, ten toho moc nevyreklamuje! Ja reklamuju vicemene uplne vsechno vcetne baterek do walkmana. A taky doporucuju vzdycky si nechat rucne vypsat a orazit paragon, to na reklamaci pomaha.

Chiefak

• Filmový Nadšenec
  • **
DVD Writer
« Odpověď #4 kdy: Srpen 18, 2003, 12:00:16 odpoledne »
Co se tyce reklamace v EXIMPU (vyrobce Multidisku v Jatecni ulici), tak tam je reklamace bez problemu - vadne cd vymeni za nove funkcni...a tim ze ti tu reklamaci vzdy prijmou, si firma dela velmi dobre oko u zakazniku... a tak by se meli poucit i jine firmy (nechci je jmenovat, ale v diskuzi ona firma padla)
Wau kwau shawuji

bluedog

• Příznivec ČT1
  • **
DVD Writer
« Odpověď #5 kdy: Srpen 18, 2003, 17:37:00 odpoledne »
DVD vypalka, ktera mi snad jeste v tomto tydnu bude rikat pane, se jmenuje SONY DRU510A  :D Takze, kdyz si nekdo budete kupovat vypalku, tak volte tuhle  :wink:
This is your world, these are your people, you can live for yourself today, or help build tomorrow for everyone.

GiGoLLo

• Filmový Nadšenec
  • **
DVD Writer
« Odpověď #6 kdy: Srpen 19, 2003, 07:04:48 dopoledne »
Citace: "bluedog"
DVD vypalka, ktera mi snad jeste v tomto tydnu bude rikat pane, se jmenuje SONY DRU510A  :D Takze, kdyz si nekdo budete kupovat vypalku, tak volte tuhle  :wink:

mechanika je to dobra, ale skoda penazi. v nasich koncinach prevazuje trosku starsi HW (dvd-rom, stolne prehravace), takze DVD+ je na nic  :wink:
casom sa to mozno zmeni, ale aktualne to nema vyznam.

OBR

• Filmový Nadšenec
  • **
DVD Writer
« Odpověď #7 kdy: Srpen 21, 2003, 10:31:14 dopoledne »
Ja mam Plextor PX-708A,z Nemecka za 7000 se vsim vsudy.A to je nadhera,opravdu krasavice,8xDVD+R,4xDVD-R.
KING OF HORRORS

Lord Merlin

• Stahovač Titulků
  • *
Re: Multidisc
« Odpověď #8 kdy: Srpen 21, 2003, 13:01:32 odpoledne »
A navíc na DVD-R/RW se dají narvat VCD mpegy jako jednotlivý VCD stopy, což umí číst dneska už každá normální stolní mašina, takže kámošům budu moci pálit několik filmů na jedno DVD, pěkně si svoje DivX slepím s titulema, přehodím do VCD mp1 a hurá multitrack VCD, ale na na DVD-R!]

Ptam se jak to delas ze na DVD-R dostanes treba 6 x VideoCD ?? Treba Nero se tvari ze umi na CD jenom 80 min a nic vic ?
A nebo v DVD projektu zvolis nejakej jinej rezim ?

Mam DVD prehravac Cyberhome 505 a ten prehraje snad vse tak pokud mi poradis jak na to tak se ti klidne pochlubim nemalou sbirkou filmu.

bluedog

• Příznivec ČT1
  • **
DVD Writer
« Odpověď #9 kdy: Srpen 22, 2003, 17:09:10 odpoledne »
Citace: "GiGoLLo"
Citace: "bluedog"

mechanika je to dobra, ale skoda penazi. v nasich koncinach prevazuje trosku starsi HW (dvd-rom, stolne prehravace), takze DVD+ je na nic  :wink:
casom sa to mozno zmeni, ale aktualne to nema vyznam.

Uz ji mam a je to bez problemu  :D
This is your world, these are your people, you can live for yourself today, or help build tomorrow for everyone.