Autor Téma: Battle for Middle-Earth  (Přečteno 4861 krát)

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
Battle for Middle-Earth
« kdy: Prosinec 24, 2004, 16:47:36 odpoledne »
Pro vsechny milovniky trilogie Pan prstenu, EA Games vydali vskutku nadhernou strategii Bitva o Stredozemi. Vsem vrele doporucuju zahrat !!!
 Jinak upozornuju, ze hra je velmi narocna jak na pamet, procesor tak i na grafiku.

P.S.: Jinak ja jsem zatim uviznul v Helmove Zlebu za stranu dobra. Pokud nekdo mate nejaky dobry typ na zvladnuti tohoto levelu napiste ( tech orku je tam vazne nejak moc :roll: )

P.S.S.: Cetl jsem, ze se chysta i cestina do teto hry.

Cesketitulky.com

Battle for Middle-Earth
« kdy: Prosinec 24, 2004, 16:47:36 odpoledne »

mR_nEo

• Překladatel
  • Příznivec ČT1
  • **
Battle for Middle-Earth
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 28, 2004, 07:48:34 dopoledne »
Gamesa to je urcite vyborna, hned jak dorazim hl2, tak ji na sto pro rozjedu ;)

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
Battle for Middle-Earth
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 28, 2004, 11:02:06 dopoledne »
No vypada to dobre. Zatim sem hral jen chvilku. Jen se mi zda multak trosku nudnej, radsi zustanu u Dawn of War.

Icee: Kamos to dohral a rikal ze v helmove zlebu pouzival hlavne lucistniky a ze se to dalo.
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
Battle for Middle-Earth
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 28, 2004, 18:37:52 odpoledne »
Seifer Almasy: diky za radu, uz jsem prekonal Helmuv Zleb. ;) Ja pouzil hodne elfu (jsou odolnejsi) a hlavne jsem daval hodne pozor, aby se k hradbam nedostala ta jejich mina. Jinak ted trenuju Faramira a tvorim armadu Gondoru, tak jsem zvedavej jak mi to pujde. Jeste mam docela obavy z Minas Tirith. A multiplayer jsem jeste nehral, ale pry maji EA vydat v lednu nejakej patch, co ten multiplayer dost vylepsi. Vice info na strance v anglictine  http://mec.ogresnet.com/ :)

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
Battle for Middle-Earth
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 29, 2004, 18:16:37 odpoledne »
Multiplayer jsme zkouseli s kamosem minule 3 dny a neni to zase nic extra. Radeji jsme se pak vratili ke generals. Ale od singleplayeru se nemuzu odtrhnout, GOOD kampan jsem dohral, nejtezsi se mi zdal prave Helmuv Zleb, Minas Tirith a Cerna brana uz byly slabsi odvary. Gandalf je total ultimatni kouzelnik, zadna z jednotek na nej silou nema. Nazghula slozi jednou ranou. Ale na tom Multi by to chtelo fakt jeste nejak zapracovat, poupravit, pridat, vybalancovat...

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
Battle for Middle-Earth
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 29, 2004, 18:24:27 odpoledne »
Bahamut_Lord: Je to Nazgul, ne Nazghul :lol:   Nazghula mame tady :rofl:   Jinak multak se mi zdal divnej v tom, ze to bylo spis jen furt delat jednotky jak na bezicim pasu a posilat je do boje. Ale hral sem to jen chvili. A co jsem tak slysel, tak prej vsicjni hrajou na netu za rohan. Prej sou prehnane silny, hlavne Enti.
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
Battle for Middle-Earth
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 29, 2004, 18:53:09 odpoledne »
Rohan jo? Tak to ja zase hral za Gondor. Proste celkove jednotky a hrdinove za GOOD side se mi zdaji mnohem silnejsi, nez za EVIL. Celkove nevybalancovane... Ale jak rikam, single stoji za to.

PS: Nazgul Nazghul - hlavne ze si rozumime

Electric_Rabbit

• Kinofil
Battle for Middle-Earth
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 30, 2004, 23:36:11 odpoledne »
musim souhlasit, ze je to dost dobra gameska... dnes rano sem vvybojoval Helmuv zleb a ted dodelavam rohansky plane...  :twisted:
Oh yes, there will be blood...  :twisted:
When there\'s no more room in hell, the dead will walk the earth.
The dead shall inherit the earth.