Autor Téma: alien vs .predator  (Přečteno 9766 krát)

OBR

• Filmový Nadšenec
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #15 kdy: Srpen 23, 2004, 10:22:30 dopoledne »
Sakra to je peklo! Kdyz to neumis divej se na VHS a ne na DivX,a dalsi vec je ze nechapu proc se kazdej totalni LAMA vydava za holku,sakra priznej ze jsi Lama a nedelej tady vitr.Ten release kterej mas stahlej je MPEG1 Telesync MAven ale zda se ze ho nemas celej protoze ten je na 2 SVCD.A ted k tomu problemu: SVCD a VCD se vzdy distribuuji jako ISO,BIN,CUE to je jasny,jinak to prece u tohohle nejde kvuli strukture,za dalsi, jakykoliv image(BIN,CUE...) ma vetsinou velikost vetsi nez 700MB a navic pokud to je SVCD muze mit treba i 880MB.Pokud je to skutecne blablabla.BIN,tak spust NERO nebo ALCOHOL a dej tam volbu RECORD IMAGE(vypalit obraz) a strc tam cd a je to.Pokud ti to napise ze mas malo mista,tak proste mas malo mista a musis pouzit vetsi disk a nebo to nevypalovat a nechat si to jako image,ale pokud je ten soubor uz jako bin sam prehratelny, tak to neni bin ale prejmenovany videoformat(ve tvem pripade MPEG1) a proto pokud ho chces vypalit v neru ajko SVCD musi se nejdriv prekodovat z MPEG1 na MPEG2,to uz nero udela samo ale bude to trvat pul dne.
KING OF HORRORS

Cesketitulky.com

alien vs .predator
« Odpověď #15 kdy: Srpen 23, 2004, 10:22:30 dopoledne »

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #16 kdy: Srpen 23, 2004, 10:28:26 dopoledne »
nechapem preco ma urazas?a nehambim sa ze som dievca!a nechapem tu tvoju narazku ze som lama.boze ty si musel byt strasne mudri ked si zacal stahovat filmy a podobne!spomen si na svoje zaciatky kym zacnes niekoho urazat!asi trpis nejakym komplexom!ale aj tak dakujem za radu!mam viacej slusnosti ako ty!

OBR

• Filmový Nadšenec
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #17 kdy: Srpen 23, 2004, 10:39:44 dopoledne »
Ja ta neurazam,ale holka nejsi urcite,takze kdyz jsi LAMA(to neni urazka ale oznaceni zacatecnika) tak napis rovnou ze jsi proste LAMA a nevydavej se za holku,takovejch tu uz bylo plno a je to trapny.
KING OF HORRORS

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #18 kdy: Srpen 23, 2004, 12:34:36 odpoledne »
ty si fakt blbec!to akoze ti mam poslat svoju fotku aby som ti dokazala ze som dievca?spametaj sa!tak ty nebud trany debil!to akoze ja ked niesom chalan nemozem sem pisat?koncim debatu s takym idiotom ako si ty!zbohom a zamysli sa nad sebou!s pozdravom janka 22r.

mjjk

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://mujweb.cz/sport/sypky
A co mně?
« Odpověď #19 kdy: Srpen 23, 2004, 13:44:55 odpoledne »
Ahoj Jani. Fotku můžeš poslat mně! (To je dobrý nápad, ne?) A můžeš se mnou klidně konzultovat takové problémy, já si na své (hořké) počátky s těmihle věcmi velmi dobře vzpomínám a jsem velmi trpělivý člověk. Neboj se a klidně mi piš, rád to s tebou proberu (mně taky totiž kdysi někdo trpělivě pomáhal).

Milan Kučera
Moderátor rubriky Ke korekci
Peace I leave with you; My peace I give to you;
not as the world gives do I give to you. Do not let your heart be troubled.
(John 14:27)

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
Re: A co mně?
« Odpověď #20 kdy: Srpen 24, 2004, 18:29:03 odpoledne »
4 mjjk: Ja nevedel, ze je to tady i seznamka :wink:

4 obr: Nechapu, proc hnedka odsuzujes :evil:
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis

SirCZ

• Stahovač Titulků
  • *
    • http://www.tjc.czechian.net
mno
« Odpověď #21 kdy: Srpen 24, 2004, 22:50:43 odpoledne »
no pojem lama si sice da oznacit jako zacatecnik, ale je to vyraz, ktery je vicemene urazkou ve smyslu, ze je ten dotycny velice neschopny a to jsem hodne zaobalil.napr. ve hrani her je tento vyraz casto bran jakoze to je proste totalni hnup a takhle nejak jsi to myslel i ty na tu divku.pokud jsi ji chtel naznacit, ze je zacatecnik.jsou pro to i jine vhodnejsi definice a ne tento zaobaleny vyraz ktery je akorat pekne znejici urazka.jinak muj nazor je,ze to holka je.nevedela si sice rady,ale uplnej rokie to taky neni.je pravda,ze hodne borcu vystupuje na forech jako zenska,ale tento pripad to nebude.
ps:nez se divat na svcd v shit kvalite tak si jednak nebudu kazit dojem a pujdu se na ten snimek spiznout do kina a dojem budu mit naprosto nejlepsi,protoze fandove do alienu ci pred. to ani nijak jinak neudelaji.a pote nekdy mozna nejakej ten dvd ripek.

OBR

• Filmový Nadšenec
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #22 kdy: Srpen 25, 2004, 07:45:10 dopoledne »
Ty "devce" znova jsi me presvedcil ze nejsi holka,takhle holky NEMLUVI a nerozciluji se.No jo me nenapalis LAMo!
KING OF HORRORS

jankareg

• Fanoušek TV Nova
  • **
alien vs .predator
« Odpověď #23 kdy: Srpen 25, 2004, 08:52:56 dopoledne »
no coment uboziak!

meo

• Překladatel
  • Filmový Odborník
alien vs .predator
« Odpověď #24 kdy: Srpen 25, 2004, 09:25:23 dopoledne »
A KONEC!!!!!
Sakra hergot, to jsme tady na dětském hřišti, kde se Jarda hádá s Pavlou?!!!
LOCK
Sunt certi denique fines.