Autor Téma: Jak "vložit" české titulky k dvd  (Přečteno 36382 krát)

Maik

• Stahovač Titulků
  • *
Pomooooc!!!!
« Odpověď #15 kdy: Prosinec 27, 2003, 14:11:52 odpoledne »
Taky patřím mezi záčatečníky v DVD oblasti a velmi prosím všechny zdejší odborníky o co nejjednoduší návod jak dostat titulky z textového souboru do DVD,pokud je to vůbec možné!Mám spoustu filmů z Polska a tam jsou jen titulky v polštině a to je problém zejména pro mou rodinu.Velmi budu vděčný komukoli kdo bude tak ochotný mně dovést k úspěšnému cíli,jelikož jsem už zoufalý a nevím jak dál!Pročetl jsem na netu snat cokoliv co se týče tohoto mého problému a nejsem s toho vůbec moudrý!Někdo říká je to brnkačka,druzí zase je to makačka a obecný srozumitelný návod pro nás neznalce jsem nikde prostě nenašel.Prosím pomozte a udělejte dobrý skutek o vánocích.

Mnohokrát všem dobrým lidem předem děkuji za jakoukoliv pomoc.

Zdravím Maik
Zdravím Vás Maik

Cesketitulky.com

Pomooooc!!!!
« Odpověď #15 kdy: Prosinec 27, 2003, 14:11:52 odpoledne »

Arim

• Fanoušek Seriálů
  • **
Jak "vložit" české titulky k dvd
« Odpověď #16 kdy: Leden 12, 2004, 09:13:30 dopoledne »
mjjk: Ty jsi opravdu koukam technik, v jinem foru se "hadas" o tom, proc pouzivat vyssi rozlisenni a 5.1 zvuk, kdyz ti staci ty blitky pomalu v 1/4 PALu a stereo 160kbps, a ted tady zase budes vypravet takove blbosti. Opravdu bych rad videl, jak usetris tech par stovek MB na tom DVD, kdyz ho udelas v NTSC a ne v PAL  :roll:

PS: Nic osobniho, ale je to naprosta, ale naprosta kravina, delal jsi s tim vubec nekdy, nebo jsi pokusne vyrobil jedno DVD a delas chytryho ???

Arim

• Fanoušek Seriálů
  • **
« Odpověď #17 kdy: Leden 12, 2004, 09:24:29 dopoledne »
Ezechiel: To samy, videl jsi clovece nekdy strukturu DVD, co je to jako nejvetsi vob ??? Na tohle opravdu staci prakticky tri programy : a to DVD autorizacni (proste co dokaze pracovat se strukturou DVD), pak dalsi co dokaze prevest txt titulky do bmp titulku (pokud mozno takovy, ktery zvladne soubor, ktery potom zvladne i ten DVD autorizacni, treba SUP station + DVD maestro), a pak dalsi co dokaze vypalit to DVD na placku (nekdy to zvladnou i ty autorizacni). Techto programu je nepreberne mnozstvi, staci 15 minut googlovat ...

PS: Taky nic proti, ale ty lidi co se ptali nevypadali ze by o tom neco vedeli, a ty jim tady zacnes vypravet takove veci, a jeste ke vsemu z toho je neco dost scestnyho ...

jahaman

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #18 kdy: Leden 12, 2004, 12:29:00 odpoledne »
tak jak vložit titulky je už dle navodu docela jedniduche, jenze to funguje jen , kdyz je zdrojove dvd v PALu, mam ale par filmu, ktere jsou v NTSC, a tam se ifoedit nechyta, vzdycky hodi nejakou hlasku. Nevite nekdo, jak toto DVD pomoci ifoeditu udelat, kdyz je zdrojove DVD v NTSC ?????
Napr : Pulp Fiction, video, audio, titulky uz mam na disku, ale pri authoringu ifoeditem se mi to na 85% kousne s tim, ze je maly buffer, nebo tak nejak
šéf

jayo

• Fanoušek TV Nova
  • **
« Odpověď #19 kdy: Leden 12, 2004, 13:18:47 odpoledne »
na prerobenie tituliek by som odporucal program "SubToSup". Nakolko je velice jednoduchy. Zoberie titulky s priponou "sub", (skusal som aj z txt - vie) a prerobi presne do toho co vyzaduje IfoEdit a to je "sup". Inac je to mala utilitka ktora robi v prikazovom riadku... Ak ma niekto zaujem poslem na mail aj s example a presnym postupom. Je to jednoducha zalezitost... pokial na to clovek pride  :wink: .

jahaman

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #20 kdy: Leden 12, 2004, 13:57:06 odpoledne »
jj, titulky jsou jsané, já jen nevím, jak předělat dvd, pokud je v NTSC, respektive, jak do něj přidělat CZ titulky
šéf

jayo

• Fanoušek TV Nova
  • **
« Odpověď #21 kdy: Leden 12, 2004, 14:13:30 odpoledne »
no postup co som mal na mysli je presne tento co uz v inej teme spomenul xFucker a poskytol aj linku na zbalený presný postup http://www.mujweb.cz/www/dvdsub/dvd_titulky.rar akurat som pouzil inu utilitu. No ako tam pridas titulky... tak ako by si ich pridal do PALu.  :lol: akurat musis ratat s inym frameratom v tych titulkoch.

jahaman

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #22 kdy: Leden 12, 2004, 16:00:38 odpoledne »
jasne, jasne, to chapu, podle toho navodu to delam taky, ale DVD, ktere je v NTSC mi proste nejde takto udelat. Pri authoringü to vyhodi chybu a nejde to dal, udelaji se treba 2 voby a ifoedit hodi napr. na 65% chybu s bufferema hotovo, nejede se dal. pritom PAL je OK. V PALU jsem udelal uz tak 10 DVD, kdezto v NTSC ani jedno, proste to nejde, zkousel vubec nekdo NTSC DVD ???
šéf

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #23 kdy: Leden 12, 2004, 17:55:30 odpoledne »
Citace: "jahaman"
jasne, jasne, to chapu, podle toho navodu to delam taky, ale DVD, ktere je v NTSC mi proste nejde takto udelat. Pri authoringü to vyhodi chybu a nejde to dal, udelaji se treba 2 voby a ifoedit hodi napr. na 65% chybu s bufferema hotovo, nejede se dal. pritom PAL je OK. V PALU jsem udelal uz tak 10 DVD, kdezto v NTSC ani jedno, proste to nejde, zkousel vubec nekdo NTSC DVD ???

Jasně, s NTSC není problém. Fakt nechapu proč ti to nejde.

Maik

• Stahovač Titulků
  • *
Prosím pošli!
« Odpověď #24 kdy: Leden 13, 2004, 17:39:41 odpoledne »
Citace: "jayo"
na prerobenie tituliek by som odporucal program "SubToSup". Nakolko je velice jednoduchy. Zoberie titulky s priponou "sub", (skusal som aj z txt - vie) a prerobi presne do toho co vyzaduje IfoEdit a to je "sup". Inac je to mala utilitka ktora robi v prikazovom riadku... Ak ma niekto zaujem poslem na mail aj s example a presnym postupom. Je to jednoducha zalezitost... pokial na to clovek pride  :wink: .

Díky za nabídku zde na foru,koukám že na můj dotaz a prozbu o radu jsem se nedozvěděl nic víc než sám nevím a nakonec se tu strhla bitva ohledně úplně někoho jinýho co prý mele blbosti.Proto jsem vděčný že aspoň ty jsi JAVO poskytl možnost získat návod jak dostat ty titulky do DVD.Pokud platí to co jsi psal JAVO tak mi ten návod pošli i s tím subtosup na email: admin@satelitportal.com.Předem ti moc děkuji a všem co se tady škádlí přeji klidnější nervy ne každý ví vše a ikdyž si to někdo myslí nechte ho přitom!Já jsem i tak vděčný za lidi co se rádi rozdělí o své skušenosti a třeba v budoucnu i já budu díky skušenostem moci někomu poradit.Dííííííky
Zdravím Vás Maik

Lagardere

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #25 kdy: Leden 13, 2004, 20:14:52 odpoledne »

Jo jo, taky bych měl zájem, prosím pošli mi to taky i s tím example, dík moc. lagardere@seznam.cz
Stě sem řek a basta...

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #26 kdy: Leden 13, 2004, 21:17:46 odpoledne »
no postup co som mal na mysli je presne tento co uz v inej teme spomenul xFucker a poskytol aj linku na zbalený presný postup http://www.mujweb.cz/www/dvdsub/dvd_titulky.rar akurat som pouzil inu utilitu. No ako tam pridas titulky... tak ako by si ich pridal do PALu.  :lol: akurat musis ratat s inym frameratom v tych titulkoch.

2 Lagardere & Maik: Naučte se porádně číst  :?  než začnete rozdávat svůj email.  :x Link na ten návod je tady na fóru!!!!
Pro slepce znovu http://www.mujweb.cz/www/dvdsub/dvd_titulky.rar

Lagardere

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #27 kdy: Leden 14, 2004, 00:37:59 dopoledne »
Citace: "xFucker"

2 Lagardere & Maik: Naučte se porádně číst  :?  než začnete rozdávat svůj email.  :x Link na ten návod je tady na fóru!!!!
Pro slepce znovu http://www.mujweb.cz/www/dvdsub/dvd_titulky.rar

No to seš teda hodnej, al já NEJSEM debil jak si možná myslíš, kdyby ten link fungoval tak nebudu ztrácet čas psaním nějaké zprávy. Přesto moje žáostivá prosba trvá.
Stě sem řek a basta...

harryboo

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #28 kdy: Leden 14, 2004, 00:55:29 dopoledne »
Mně ten link taky nešel, ale pak se mi to stáhlo. To XFucker:  Ten Smarttriper můžu stáhnout kde pls?

jahaman

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #29 kdy: Leden 14, 2004, 07:46:18 dopoledne »
link funguje v poho, uložit cíl jako . a už to jede
šéf