Autor Téma: Opět žijeme...  (Přečteno 116519 krát)

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
Opět žijeme...
« kdy: Říjen 05, 2011, 20:02:05 odpoledne »
Tak je to tady, po letech je tu "renovované", funkční a rychlé fórum. Pozdě, ale přece. 99% příspěvků zůstalo zachováno, uživatelské účty taktéž (při prvním přihlášení je nutné heslo zadat 2x pro ověření, pokud si jej nepamatujete je možné si jej nechat zaslat na email se kterým jste se registrovali). Kategorie byli mírně reorganizovány a ještě k nějakým změnám nejspíš dojde. Systém moderování resp. přidělování moderátorů je odlišný od phpBB, takže práva moderátorů nezůstala zachována. Pokud by někdo ze staré školy chtěl svůj job back, tak není problém (pokud tedy bude co moderovat).  Jestliže narazíte na něco co nefunguje jak má, tak samozřejmě dejte vědět, nejlépe zde.
Tentokrát nebudu za pomoc děkovat nikomu, protože mi nikdo nepomohl. Spíš bych mohl zmiňovat ty co slibovali, ale své slovo nedodrželi.. Ale nemám chuť si kazit náladu.
Titulková databáze ještě není dokončena a bude spuštěna koncem tohoto nebo začátkem příštího roku.
« Poslední změna: Prosinec 04, 2011, 23:23:16 odpoledne od xF4k3r »

Cesketitulky.com

Opět žijeme...
« kdy: Říjen 05, 2011, 20:02:05 odpoledne »

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
Re:Opět žijeme...
« Odpověď #1 kdy: Říjen 06, 2011, 13:49:15 odpoledne »
Nastaveno přesměrování, měli by tedy fungovat i odkazy vedoucí na původní fórum.

mironto

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.mironto.sk/
« Odpověď #2 kdy: Listopad 29, 2011, 20:35:23 odpoledne »
Heeej to faakt? To uz je doba...

ked nie je co robit po dlhych nocnych veceroch

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 04, 2011, 23:21:54 odpoledne »
Jo, už je to dávno  :)
Nědělám si iluze, že by se to tu vrátilo do starejch kolejí, ale z nostagie to zkusím trochu oživit.

blazinek

• Stahovač Titulků
  • *
« Odpověď #4 kdy: Březen 04, 2012, 12:54:53 odpoledne »
Teda už sem nevěřil, že to tady ještě někdy pojede :) Ale zatím ti to oživování moc nejde čéče, navíc zase ten spam :(
A starý heslo mi teda nefungovalo a sterej mil už nemám, takže jsem musel udělat registraci novou.

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #5 kdy: Březen 04, 2012, 13:34:23 odpoledne »
Zrovna jsem tu ten spam likvidoval a koukám, že se ozvala nějaká živá duše :) Při registraci bohužel nefungovalo zobrazování kontrolní otázky, v tuto chvíly by už všechno mělo být ok.
Starý hesla by měli fungovat a jak koukám do historie návštěv, tak i fungují. Vidím spousty starejch nicků co se úspěšně přihlásili (škoda, že se taky aspoň pár slovy neozvali). Nicméně když mi napíšeš pm se starým nickem není problém k němu nastavit nový mail, heslo atd.
Co se oživování týče máš recht. Původně jsem měl plán jak sem nějaký lidi dostat, to jsem bohužel ještě nevěděl o existenci konkurečního fóra. V posledních letech jsem ztratit o titulkový scéně přehled :( Inu odkládal jsem to příliš dlouho, byla spousta jiné práce. Když se dívám do minulosti, mrzí mě jak to tu skončilo. Dnes už bych udělal bych spoustu věcí jinak.
V tuhle chvíly nemám úplně jasno jak s tím dál, takže každý nápad je vítaný :)
« Poslední změna: Březen 04, 2012, 13:42:54 odpoledne od xF4k3r »