Autor Téma: Kinopremiéry ČR - SRPEN  (Přečteno 49541 krát)

Icee

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
Kinopremiéry ČR - SRPEN
« kdy: Červenec 23, 2003, 16:10:01 odpoledne »
Tak zrovna Pirates of the Carribean Blue: Course of the Black Pearl tady v USA bezi a je to naprosta BOMBA. Asi hlavne kvuli predstavitelum Johnny Depp a Orlando Bloom (LOTR - Legolas). Dokonce jsou tu i billboardy po cestach na tento film. Vsichni se shoduji, ze to tady bude hit sezony. Ja to jeste nevidel sice, ale adventury ja rad, takze uvazuju na tom jit se na to podivat. Pak bych mohl poreferovat, jestli to je bublina reklamni anebo ten film stoji za to.
 Jinak terminator 3 me castecne zklamal asi kvuli tomu, ze mi tam chybel ten Cameronovsky duch z predchozich dilu Terminatora. Jednoznacne ten film je jedna akce za druhou a zda se ze dej neni az tak podstatny vubec az temer ke konci, kdy se najednou obraci pozornost k deji. Cili akce naprosto skvele, ale dej nejak pokulhava (asi jsem prilis ocekaval moc deje) :)
 A Tomb Raider: Cradle of the Life, mno toho uz se nemuzu dockat jelikoz me fascinuje dobrodruzstvi Lary Croft po celem svete a samozrejme pasti ala Indy Jones a v neposledni radenaprosto skvela (ve vsech filmech, co jsem s ni videl) Angelina Jolie. Lepsi herecku pro Laru Croft snad ani najit nemohli. Doufam, ze budou se serii Tomb raider pokracovat, stejne jako vyvijet dalsi Tomb raider hry (ktere mam vsechny vcetne specialu). Asi jsem Tomb Raider silenec  :lol:

Cesketitulky.com

Kinopremiéry ČR - SRPEN
« kdy: Červenec 23, 2003, 16:10:01 odpoledne »