Autor Téma: The Lord of the Rings - Return of the King  (Přečteno 25023 krát)

Kulina12

• Stahovač Titulků
  • *
    • http://kulda.wz.cz/
The Lord of the Rings - Return of the King
« kdy: Prosinec 24, 2003, 10:24:11 dopoledne »
Zdravím, nevíte jestli někdo dělá titule na tu 3cd verzi nebo 4cd verzi????

Cesketitulky.com

« kdy: Prosinec 24, 2003, 10:24:11 dopoledne »

Thomasek

• Divák Telenovel
  • *
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 25, 2003, 01:15:58 dopoledne »
Pochybuji, ze by se nekdo pustil do VCD - i když bych to 4CD verzi uvítal  :D

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 25, 2003, 12:07:10 odpoledne »
Ja uvazuju ze bych se do roho pustil, ale ma to par hacku -
- Splacal bych je na rychlo asi, mozna nektere vety neprelozil.
- Bylo by to na verzi 3CD od FTF, udelal by nekdo pak synchro pro LOGISTIC 4CD prosim?
- A hledam nekoho kdo by pomohl a ma cas -1) nekoho kdo znal Language lotra, treba Isengard je Zelezny pas apod, ja to nikdy necetl. 2) nekoho kdo mi pomuze s prekladem, samemu se mi do toho nechce

Shadow_man

• Stahovač Titulků
  • *
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 26, 2003, 22:27:00 odpoledne »
Docela bych do toho sel, akorat ten film budu mit k dispozici az kolem 2. 1. a to tu 4CD verzi...  language LOTRa znam, navic samotnemu by se mi do toho taky nechtelo a hodne to pomuze korekcim...

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 26, 2003, 22:47:31 odpoledne »
Mam dva kamose co lotra taky docela znaji, tak dam titulky ke korekci jim. nezlob se ale do 2.1 se mi cekat nechce, musim to zvladnout pres prazdniny, pak uz nebude cas. Ale diky za nabidku, urcite se pak na ne mrkni, beztak tam budou chyby

OBR

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 27, 2003, 13:38:38 odpoledne »
Prelozte to alespon trochu prijatelne,pak se to opravi.Ale nedoporucuju si kazit dojem z Kinoripu na 3cd a toho stejnyho svcd na 4cd.Mam informaci ze uz komise Oscaru dostala DVD screener na posouzeni,takze jako vloni bude DVD rip tak do 14 dnu.Pockat se vyplati nez koukat na tu shitnou verzi se silenym zvukem(vim co rikam mam ji taky)
KING OF HORRORS

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 27, 2003, 14:27:30 odpoledne »
nevim, mozna jsem nenarocny, ale me ta kvalita zvuku nepripada az tak hrozna. A ohledne DVD ripu, ja zase slysel, ze jako u Matrixu a dalsich filmu pry Screenery uz nebudou vubec, az primo Retail DVD, protoze se moc kopirujou. Budou jen VHS screenery. Jinak o preklad slusny se snazim... i kdyz nektere veci jak prelozit nevim, neznam nektere vyrazy Lotra. Ale snad mi kamosi poradi. CD1 uz mam, bez te korekce ok znalcu Lotra

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 27, 2003, 15:12:35 odpoledne »
No už jsem viděl 4 release a kvalita všech nic moc (i na kinoripy je to mizerná kvalita). Takže jsem je hnedle smazal. Krom toho si myslím, že může být problém se synchronizací na jednotlivé release. Protože např. Logistic chybi 8 minut filmu, Esoteric dokonce 15 minut!!!
A jak říká OBR, DVD SCR tu bude brzy jako vloni. :)

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 27, 2003, 15:39:39 odpoledne »
O chybejicich minutach vim, sychnonizace se bude muset provest asi celym precasovanim, stopu po stope.
Ale tem DVD screenerum neverim, proste ne. Jak tedka se delaji vsemozne sankce proti screenerum. Nezda se mi to. Az se objevi, uverim.

Shadow_man

• Stahovač Titulků
  • *
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 28, 2003, 00:02:49 dopoledne »
V pohode, chapu a vzhledem k tomu, ze to budu mit tak pozde, asi si pockam na ten screener...  8) a splacam sam neco k tomu, stejne bych se na to asi vrhnul... Jinak se docela divim ty kvalite kinoripu, Dve veze tenkrat docela sly, az na ty chybejici minuty.... Kazdopadne jeste jsem ani nevidel ten film a uz se tesim na dalsi Collector's Edition :)

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 28, 2003, 01:13:45 dopoledne »
To jsem jediny ktery screeneru neveri ze nevyjde? Vzdyt se o tom porad mluvi! Necham se prekvapit.

Jinak mam prelozene CD2, cely preklad by mel byt do uterka hotov...

2 Shadow Man:
Ty to budes prekladat znova i kdyby ten nas preklad stal za neco?
No a kvalita kinoripu je podle me dobra, jak ktery, je to kazdeho volba vkusu. Musis posoudit sam.

Nazghul

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=472
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 28, 2003, 01:52:52 dopoledne »
Lidi, to je tak tezky vydrzet do 15. ledna (ja vim, JE!! :D ) a vyjed si to pekne v poradny kvalite v kine?? 8)  A ne kazit si to timhle humusem!!  :evil:

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 28, 2003, 06:55:10 dopoledne »
Tak zase budu odporovat (asi jsem jeden z mala co porad plave proti proudu) . 15 je premiera u nas, ale  tam kde ja ziju, no tam bude az tak v breznu, dubnu. Kazdy film tu mame az s 2/3 mesicnim zpozdenim, takze co je novinka pro nas, je pro vas uz stary film. Dalsi duvod pro me mrknout na kinorip

Seifer Almasy

• Filmový Nadšenec
  • **
    • http://csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=896
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 28, 2003, 09:54:20 dopoledne »
Bahamut_Lord: Proto jedem do Prahy do multiplexu :lol:  A i kdybych nejel, tak zrovna takovej film si nikdy neznicim kinoripem :roll:
28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That is when the world will end.

Bahamut_Lord

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 28, 2003, 10:24:49 dopoledne »
Mno tak pro me by bylo jedine reseni multiplex v Ostrave. Ale stejne... nic, nebudu tady nikoho presvedcovat.

Spise me zaujalo tvoje jmeno, Seifer aka Kuroki Kaze. Je mi jasne ze jsi fanda Final Fantasy