Autor Téma: Nutny help pls :)  (Přečteno 4414 krát)

vld

• Filmový Nadšenec
  • **
Nutny help pls :)
« kdy: Listopad 02, 2006, 22:43:23 odpoledne »
Ludiaa mam film MIAMI VICE od grupy PUKKA a ona mi to nexce rozbalit :(stale mi to vypisuje toto:you need to start extraction from a previous volume to unpack pukka-vicetc2.avi a dalej file is corrupted :(,co s tym mam robit do fulle ?:)diky za rady :D

Cesketitulky.com

« kdy: Listopad 02, 2006, 22:43:23 odpoledne »

vld

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #1 kdy: Listopad 03, 2006, 21:53:24 odpoledne »
Ludiaaa to mi vazne nevete poradit co s tym mám robit?

fxado

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #2 kdy: Listopad 04, 2006, 17:20:49 odpoledne »
heh, ty si chcel niekedy prekladat film? Ked si ani nevies prelozit to co ti pise Winrar :) Musis to zacat rozbalovat z prveho archivu. tj *.rar (kebyze nejde tak este mozes skusit *.r00)

vld

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #3 kdy: Listopad 04, 2006, 22:39:00 odpoledne »
fxado-ja viem co mi pise winrar!!tomu rozumiem!lenze ked tak urobim aj tak mi to vvyhodi tu xybu!!a ani jedno rarko nema take oznacenie jak pises!!len pukka-vicetc1.avi a to je vsetko :(.Jak neveris tak ti poslem dokaz :D

fxado

• Příznivec ČT1
  • **
« Odpověď #4 kdy: Listopad 05, 2006, 01:13:54 dopoledne »
uploadni na imageshack.us printscreen (a daj sem link) napriklad z total cmd (z toho adresara kde mas tie "nerozbalitelne" rary) ... lebo akosi nechapem tomu znaceniu

vld

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #5 kdy: Listopad 05, 2006, 10:33:44 dopoledne »
uz som to urobil :)si predstav ze posledny z tyx tridsiatix bol ten ktorym som mal zacat!!kym som preskusal vsetky skoro ma drblo :(ale uz to mám rozpakovane:)zaujimalo by ma ktorej debil poprehadzoval tie rarka a este aj odmazal to cislovanie!!ruky by som mu dolamal :D,lebo vacsinou tam je ze 00 a je logicke ze treba zacinat od nuly ze?:D
a ja som sa zato pytal ze co mi to pise lebo mi neslo do hlavy ze rozbalujem hned prvy rar/a ten vacsinou byva spustaci/a teraz mi zacalo vyhadzovat tu xybu tak som bol z toho jelen :(
PS:moj kamarat tvrdi ze film mozem zacat rozbalovat z hociktoreho rarka :D,no ja si myslim ze nie :D,uz som sa o tom presvedcil :D

Karamia

• Překladatel
  • Kinofil
« Odpověď #6 kdy: Listopad 05, 2006, 11:08:06 dopoledne »
já tvrdím, že by sis měl počkat na pořádnou kvalitu
Pavelino

vld

• Filmový Nadšenec
  • **
« Odpověď #7 kdy: Listopad 07, 2006, 16:23:05 odpoledne »
to som nebral pre seba :D,ale pre kamosku a ona povedala ze jej je jedno jaka to je kvalita ale chce vidiet farella :D,a kebyze jej to dam zabalene tak pochybujem ze by vedela co s tym ma robit :D,len dufam ze ked vyjde dobra verzia tak titulky urobi nejaky trt z titulky.com :D,takze asi tak :D,
a ja si na dobre filmy vacsinou pockam na ripy ale tak s piratmi 2 od PUKKY som bol dost spokojny aj ked to bolo len Tsko:D