Autor Téma: titulky.com  (Přečteno 7134 krát)

houzvik

• Fanoušek Seriálů
  • **
titulky.com
« kdy: Květen 24, 2005, 19:55:37 odpoledne »
lol
jedno z temat Hlavní diskuze na titulkách:
24.5.05    Mistr_MJ   Sháním SW3. Prosím dejte mi ho někdo na FTP!!! moje ICQ: 324471678 - tam se domluvíme

to je docela sila

ale co jineho cekat od uzivatelu titulky.com, ze....  ;o)))

Cesketitulky.com

titulky.com
« kdy: Květen 24, 2005, 19:55:37 odpoledne »

Alim0070

• Příznivec ČT1
  • **
titulky.com
« Odpověď #1 kdy: Květen 24, 2005, 21:59:08 odpoledne »
Mi pripada ze sem asi jedinej coek keryho naky SW3 vubec nezajimaj :lol:  :lol: Co nektery lidi obcas vyplodej tady je taky docela sila :wink:
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

RoB84

• Fanoušek TV Nova
  • **
lol
« Odpověď #2 kdy: Květen 25, 2005, 01:02:06 dopoledne »
houzvik: To s tím jedním z hlavním témat snad nemyslíš vážně!!!! :-/ Lamy jsou všude a se*rou nejen Tebe, to si buď  jist. POkud znáš dc++, zajdi někdy na hodina na main na český hub a zažiješ teror  :twisted:  Nevím co máš proti titulky.com. Jsem pro to, aby byl jeden mega server s titulema, nebaví mě hledat na 10ti webech :-/

2Alim: Mě SW3 taky nebere, neviděl jsem a ani nechci vidět žádný díl. Jakože laserová puška vs. meč a frajer s mečem vyhraje jde absolutně mimo mě :-D Ikdyž se musím ohánět, je o to zájem.... Proto mám už 1CD DVDscreeneru od MoF 8-)

Mír v duši a studiu zdar!!!

nutrius

• Příznivec ČT1
  • **
titulky.com
« Odpověď #3 kdy: Květen 25, 2005, 04:34:10 dopoledne »
ak si na to este neprisiel rob84, tak ta musim sklamat: stranka titulky.com ma povest velmi zlu - kradnu stade titulky a mazu kredity a ich "prekladatwelia" tvoria  nie prilis podarene titulky.
je to skor taka mega stranka sklamania
:wink:

Desperado74

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
titulky.com
« Odpověď #4 kdy: Květen 25, 2005, 08:03:00 dopoledne »
Citace: "nutrius"
ak si na to este neprisiel rob84, tak ta musim sklamat: stranka titulky.com ma povest velmi zlu - kradnu stade titulky a mazu kredity a ich "prekladatwelia" tvoria  nie prilis podarene titulky.
je to skor taka mega stranka sklamania

To dúfam nemyslíš vážne. Robíš si tu protekciu či čo? Na každej stránke sa nájdu užívatelia, ktorí sa snažia byť "slávnymi", tak preto ich kradnú z iných sajtov a dávajú ich na tie "svoje". Titulky.com má takých možno viac, ale nikde tam nie je návod, aby to užívatelia pre nich robili, aspoň som si to tam nikde nevšimol. Čo sa týka titulkov, je tam zopár lame, ale našli sa aj dobré až veľmi dobré, ktoré inde zatiaľ neboli. Nechápem typov, ktorí tu na tejto sajte na pol obrazovky vypisujú len tie zlé príklady, ktoré majú poslúžiť na ich zlú reklamu a na preferovanie tejto sajty. Chápem rivalitu, ale nie takúto. Pre mňa je táto sajta prioritná, ale to neznamená, že budem haniť aj ostatné stránky. To vari ďalšie nemôžu existovať? Chápete zmysel týchto stránok? Ak nie tak to pochopím, ale ak áno, tak mi to sem napíšte, som zvedavý, čo sem zaperlíte. Zrejme so mnou mnohí nebudú súhlasiť, no v každom prípade si myslím, že táto sajta sa nepotrebuje zviditeľňovať takýmito spôsobmi.
Long Life

Mela

• Kinofil
titulky.com
« Odpověď #5 kdy: Květen 25, 2005, 08:34:58 dopoledne »
Toto téma už tu bylo probíráno.
viz.
http://www.cesketitulky.com/viewtopic.php?t=2647

btw proc mate porad potrebu porovnavat tuto sajtu s titulky.com?
Jsou to dve rozdilny veci. Nam jde o kvalitu, jim o kvantitu. A to je cely.

LOCK.
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.