Autor Téma: Otázka pre admina a spol.  (Přečteno 3283 krát)

Desperado74

• Překladatel
  • Častý Návštěvník Kina
Otázka pre admina a spol.
« kdy: Březen 25, 2005, 22:16:18 odpoledne »
Rád by som sa spýtal jednu otázku: prečo mám pod avatarom stále Fanoušek seriálu, keď ja seriály neznášam, a rozhodne viac prekladám titulky ako pozerám TV? Kdežto iní prekladatelia majú jasne napísané, čo vlastne robia. Je to tým, že sú tu rovní a rovnejší alebo preto, lebo som Slovák alebo je to tým, že mám slabé diplomatické styky. Prosím vysvetlenie :o

P.S.: Néžebynatomnějakzáleželo...ale predsa záleží.
Long Life

Cesketitulky.com

« kdy: Březen 25, 2005, 22:16:18 odpoledne »

Mela

• Kinofil
« Odpověď #1 kdy: Březen 25, 2005, 22:54:54 odpoledne »
Rank záleží na počtu příspěvků viz:
http://www.cesketitulky.com/ranks.php
Jinak rank Překladatel je udělován po té, co si o něj někdo zažádá a admin s tím souhlasí.
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

Normalny clovek

• Chrchel plovoucí v toaletní míse života
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #2 kdy: Březen 25, 2005, 23:26:35 odpoledne »
rank--nic si z toho nerob ze nemas tagy titul aky by si xcel :))Ja mam stale URAZLIVY titul pod nickom a nic si z toho nerobim kedze VIEM ze ho tam MAM nepravom a niektori si myslia ze je to moc FUNNY ked mi to tam DALI!!!!!!!!Lebo tu si niektorí myslia že su niečo viac alebo čo do peľu, medu :))

Mela

• Kinofil
« Odpověď #3 kdy: Březen 25, 2005, 23:29:21 odpoledne »
Citace: "Normalny clovek"
rank--nic si z toho nerob ze nemas tagy titul aky by si xcel :))Ja mam stale URAZLIVY titul pod nickom a nic si z toho nerobim kedze VIEM ze ho tam MAM nepravom a niektori si myslia ze je to moc FUNNY ked mi to tam DALI!!!!!!!!Lebo tu si niektorí myslia že su niečo viac alebo čo do peľu, medu :))

Ten rank jsem ti udělila já protože jinak bych ti musela dát ban. (týká se to dřívějších offtopic příspěvků)
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

Normalny clovek

• Chrchel plovoucí v toaletní míse života
  • Častý Návštěvník Kina
« Odpověď #4 kdy: Březen 25, 2005, 23:36:33 odpoledne »
Moooc ti ďakujem :)))A krajší si na sklade nemala?Btw keď si čítam niektoré staršie veci vo fóre tag tam vidim vela krat ze off topic a nevidel by som že tí ludia by mali tagy urážlivý rank ako ja :(Ale kýcham nato!! Už mi je to fuk hlavne že táto stránka produkuje dobré titule nič viac :)