Autor Téma: XviD 1.0.3 by Koepi's  (Přečteno 4768 krát)

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
XviD 1.0.3 by Koepi's
« kdy: Prosinec 21, 2004, 02:21:16 dopoledne »

XviD je video kodek podobný DivX a díky tomu, že se jedná o freeware je stále více používán.

Přehled změn v nové verzi:
- {xvidcore} Fixed trellis optimization overflow for quant <= 2.
- {xvidcore} Don't read too short streams. This prevents from reading useless stream garbage.
- {xvidcore} Fixed 64 bit crashes because of addressing assuming 32bit integers. (Andre Werthman)
- {xvidcore} Fixed 2 diamond search bugs (one was causing searches in wrong directions, the other one was causing an early exit)
- {VfW} Better stride calculation
- {DShow} Better stride calculation

XviD 1.0.3 by Koepi's stahujte zde
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis

Cesketitulky.com

XviD 1.0.3 by Koepi's
« kdy: Prosinec 21, 2004, 02:21:16 dopoledne »

candyman

• Fanoušek TV Nova
  • **
XviD 1.0.3 by Koepi's
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 22, 2004, 09:28:00 dopoledne »
:(  když sem ho nainstalil přes starej přestaly mi chodit filmy v XviDu, tak sem ho smáznul a teď když nainstaluju jakejkoliv (tenhle nebo starší) filmy nejedou?! netuší někdo čim to může být, nezapisuje něco novýho do registru, nebo nenechává někde nějaký zbytkový soubory po odinstalení? nějak to řešim celou noc ale nedaří se.......  :cry:

kyller

• Divák Telenovel
  • *
XviD 1.0.3 by Koepi's
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 22, 2004, 15:04:41 odpoledne »
dotaz ohledne xvid/divx codecu
uz fakt netusim cim by to mohlo byt, pri prehravani filmu se mi stava ze se film jakoby zrychli, tak 3x rychlejsi, je to zlomek sekundy, ale je to celkem rusive a netusim vubec proc to dela, reinstalil jsem i system, zajimave je ze pod win2k to dela a pod winxp pro mi to nedela.. nesetkal jste se s tim nekdo? nainstaleny mam jen xvid, ffdshow a ac3

lake

• Stahovač Titulků
  • *
XviD 1.0.3 by Koepi's
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 24, 2004, 18:50:11 odpoledne »
to kyller :
Pod W2k se mi to take zrychluje tak jak popisujes. Ve WinXP v pohode.

Ve W2k jsem musel nastavit:
Settings-->Control panell-->Sounds and Audio Device-->Advanced Audio Propertiies-->Hardware Acceleration z Full na None nebo Basic.

Pak ten film jel normalni rychlosti.

Proc tomu tak je, tak to nevim.

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
XviD 1.0.3 by Koepi's
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 26, 2004, 01:01:44 dopoledne »
Citace: "candyman"
:(  když sem ho nainstalil přes starej přestaly mi chodit filmy v XviDu, tak sem ho smáznul a teď když nainstaluju jakejkoliv (tenhle nebo starší) filmy nejedou?! netuší někdo čim to může být, nezapisuje něco novýho do registru, nebo nenechává někde nějaký zbytkový soubory po odinstalení? nějak to řešim celou noc ale nedaří se.......  :cry:

me se to teda nainstalovalo v pohode :? A ty filmy ti nenabehnou vubec?
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis