Autor Téma: Underworld  (Přečteno 49012 krát)

Ksandak

• Fanoušek TV Nova
  • **
    • http://pinquin.mysteria.cz
Underworld
« kdy: Prosinec 22, 2003, 22:29:47 odpoledne »
Novinkové komando - UNDERWORLD - Podsvětí

"Podsvětí" začíná pomalu, zrychlí se když začnou sekvence akce, pak to dostane rapidní náboj v dehtovém dole v La Brea. Bohužel většina podívané a krásně choreografické bojové sekvence nemohou překonat spletitý příběh. "Podsvětí" vezme vampíry a postaví je proti vlkodlakům, zobrazí je jako dva jako klany, které byly ve válce po tisíce roků.

Kate Beckinsale hraje Selenu, 'smrtonoše' (smrtonošové jsou druh jako elita S.W.A.T. - skupina zabijáků vlkodlaků). Po stovkách roků lovu, populace vlkodlaků byla zdecimovaná a vůdce vlkodlaků, Lucian (Michael Sheen), byl zabit.

Zároveň jako velká událost "probuzení" starověkého ve světě vampírů, tam přijde jako závan akce od vlkodlaků. Očividně většina vlkodlaků byla zanedbána při sčítání lidu a záznam o jejich populaci byl obrovsky podceněn. Tam také přijde zpráva, že Lucian by mohl vlastně být živý a mohl by vést útok.
    Tu přichází na scénu smrtelník, Dr. Michael Corvin (Scott Speedman), který je vhozen do děje. My nepoznáme příliš mnoho o Michaelu osobně, ledaže že je druh samotáře a nádherně bezradný. Když Selene objeví proč vlkodlaci specificky míří na Michaela, ona bere to na sebe vyřešit proč....
    Celkový můj pocit po skončení filmu je jako vysokorychlostní jízda..  Nakonec, všechny přestřelky, honičky a scény se sraženou krví netvořil hodně z filmu, ale myslím si že milovníky upírů a vlkodlaků potěší....  
   Celý filmový zážitek je jako prodloužené hudební video beze slov  8)
8) Zájem o SCI-FI formuje životní názor člověka  :lol:

Cesketitulky.com

Underworld
« kdy: Prosinec 22, 2003, 22:29:47 odpoledne »

hans

• Fanoušek TV Nova
  • **
Underworld
« Odpověď #1 kdy: Březen 10, 2004, 20:27:05 odpoledne »
vetsi blbost jsem uz dlouho nevidel, nemel jsem ani zaludek to dokoukat do konce  :roll:

Hidden Evil

• Stahovač Titulků
  • *
Underworld
« Odpověď #2 kdy: Duben 17, 2004, 18:40:37 odpoledne »
Mě měl z Underworldu pocit, že jsem nasedl na horskou dráhu, která se nakonec rozjela jen na 40-50%. Prostě to mohlo být mnohem lepší.

bexiczek

• Divák Telenovel
  • *
Re:Underworld
« Odpověď #3 kdy: Říjen 25, 2011, 13:32:24 odpoledne »
Pěkný vizuál - a to je tak všechno, co je zde k vidění. Nudná akce, nudné kecy, nudný film.
Doporučuj Česke Forum
Také navštivte článek půjčka ihned online.
Pokud potřebujete havarijní pojištění, klikněte na předchozí odkaz.