Autor Téma: Sirka a vyska videa  (Přečteno 3409 krát)

Lyborko

• Stahovač Titulků
  • *
Sirka a vyska videa
« kdy: Únor 18, 2005, 21:10:26 odpoledne »
Chcem sa opytat niekoho, kto pouziva MicroDVD na prehravanie filmov, ako sa da zmenit sirka a vyska prehravaneho videa.
Skusal som menit za behu pan&scan nastavenie, ale nemalo to ziaden vplyv. Uz neviem, co mam sakra robit.
Mam aj DivX player, co je v porovnani s microDVD asi tak ako notepad oproti Wordu a tam to ide bez problemov. Da sa menit hladko nastavenie 16:9, 4:3 atd. Nedaju sa vsak v nom prehravat titulky...
Alebo mi viete poradit iny prehravac?
Dikes

Cesketitulky.com

Sirka a vyska videa
« kdy: Únor 18, 2005, 21:10:26 odpoledne »

mironto

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.mironto.sk/
Sirka a vyska videa
« Odpověď #1 kdy: Únor 18, 2005, 22:58:02 odpoledne »
meni sa to klavesami, ktore si musis najst v nastaveni->controls->Switch Pan-and-Scan On/Off a Toggle Pan-andScan Modes (neviem ti to povedat, co to je defaultne, lebo som si to zmenil).
Najprv si musis tou prvou klavesou zapnut Pan-and-Scan a potom tou druhou prepinas medzi 2,35:1->16:9->4:3.

ked nie je co robit po dlhych nocnych veceroch

Lyborko

• Stahovač Titulků
  • *
Sirka a vyska videa
« Odpověď #2 kdy: Únor 19, 2005, 00:22:38 dopoledne »
reagujem a mironto....

urobil som to , nefunguje to. Sakra. hocijaky prehravac od mamuta to dokaze a tento sa tvari ako gatesova pomsta......
Neviem, ci niekto ma podobne skusenosti. To, ze tu pisem je posledny krok pred uninstal.

Lagardere

• Příznivec ČT1
  • **
Sirka a vyska videa
« Odpověď #3 kdy: Únor 19, 2005, 10:58:41 dopoledne »
Citace: "Lyborko"
reagujem a mironto....

urobil som to , nefunguje to. Sakra. hocijaky prehravac od mamuta to dokaze a tento sa tvari ako gatesova pomsta......
Neviem, ci niekto ma podobne skusenosti. To, ze tu pisem je posledny krok pred uninstal.

Odinstaluj to vole, microdvd přehrávač je už dávno pasé... jsou už daleko lepší
Stě sem řek a basta...

mironto

• Překladatel
  • Filmový Nadšenec
  • **
    • http://www.mironto.sk/
Sirka a vyska videa
« Odpověď #4 kdy: Únor 19, 2005, 21:12:49 odpoledne »
Citace: "Lagardere"
Odinstaluj to vole, microdvd přehrávač je už dávno pasé... jsou už daleko lepší

ako myslis... ale pokial viem, tak jedine m2v player ci ako sa to vola dokaze to co microdvd (ale mne sa ho nepodarilo spolahlivo rozbehat, nakolko to dost padalo a mrzlo) a to vytvorit komplet DVD menu, kapitoly, bonusy, alternativne stopy a titulky, ale to by si musel vidiet... (a ako by bohus povedal "to bys cucal").

ale kazdemu co sa paci...

ked nie je co robit po dlhych nocnych veceroch