Autor Téma: Ztrata dat pri vyprseni prihlaseni  (Přečteno 5402 krát)

eoj

• Stahovač Titulků
  • *
Ztrata dat pri vyprseni prihlaseni
« kdy: Listopad 02, 2004, 18:58:10 odpoledne »
Nedavno jsem tak hodinu smolil prispevek a kdyz sem ho chtel odeslat tak mi asi vyprsela session a vyskocilo na mne jen prihlaseni a text se nikam neulozil  :( . Predpokladal jsem ze se prihlasim a text bude ve formulari vyplnen. To by mozna slo zaridit, kdyz si to pamatuje co jsem delal, ne?

Cesketitulky.com

« kdy: Listopad 02, 2004, 18:58:10 odpoledne »

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
    • http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117027934
« Odpověď #1 kdy: Listopad 03, 2004, 16:18:44 odpoledne »
a nebo me napadla jeste rada, kdyz pises romany, tak si je napis v textaku a pak je sek zkopni :wink: A jinak nevim jestli se az takhle nekdo moc bude hrabat v kodu. Mno uvidime. A hlavne mam takovej dojem, ze budem cestovat na jinou system nez je deravy a nedokonaly php 8) (ale to se zatim jen suska)
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

Kontak only IRC #praha@QuakeNet a #titulky@LinkNet

klikni a uvidis

Mela

• Kinofil
« Odpověď #2 kdy: Listopad 03, 2004, 16:48:15 odpoledne »
Citace: "Cyberpank(lama)"
a nebo me napadla jeste rada, kdyz pises romany, tak si je napis v textaku a pak je sek zkopni :wink: A jinak nevim jestli se az takhle nekdo moc bude hrabat v kodu. Mno uvidime. A hlavne mam takovej dojem, ze budem cestovat na jinou system nez je deravy a nedokonaly php 8) (ale to se zatim jen suska)

Jo, nejaky vylet tu bude. Tak snad to vyresi vsechny tyhle problemy...
   Life is pain, princess. . . . . . anyone who says differently is selling something.

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
« Odpověď #3 kdy: Listopad 03, 2004, 17:25:55 odpoledne »
Citace: "Mela"

Jo, nejaky vylet tu bude. Tak snad to vyresi vsechny tyhle problemy...

jsem chtel nahodit mistercno :wink: A ty to hned musis potvrdit 8)
Varovani: Autor prispevku je abstinent, PC negramot a odpurce pocitacovych her... proto nenese vinu za jeho naprostou nesmyslnost

klikni a uvidis

xF4k3r

• Administrátor
  • Kinofil
« Odpověď #4 kdy: Listopad 03, 2004, 21:57:07 odpoledne »
Na vlnach php zustaneme, jen uz to nebude phpBB plus.

eoj

• Stahovač Titulků
  • *
« Odpověď #5 kdy: Listopad 04, 2004, 14:34:44 odpoledne »
a nebo me napadla jeste rada, kdyz pises romany, tak si je napis v textaku a pak je sek zkopni :wink:

Jen odcituji svuj prispevek (2/11/2004, 18:47) z nasi konverzace ve foru o SW  8)
Citace: "eoj"

No zas tak casto sem dlouhy komentare nepisu  . Spis de o to, aby se to zbytecne nestalo nikomu jinemu - ja uz si to budu pamatovat a priste si to pred odeslanim zkopnu do schranky.

Cyberpank(lama)

• Filmový Odborník
« Odpověď #6 kdy: Listopad 04, 2004, 21:39:49 odpoledne »
nj to sem necet :))) V posledni dobe uz nestiham cist vse a obcas mi padne pc a to si pak nejak system nepamatuje, co sem cet a co ne :cry:

klikni a uvidis